Stasys Mekšėnas. J. Kačerausko nuotr.

Koją pakišo biudžeto pinigai

Į etikos sargų akiratį S. Mekšėnas pateko šių metų balandyje. Pretekstas pradėti tyrimą – S. Mekšėno atstovavimas Rokiškio miesto bendruomenei „Velykalnis“ ir asociacijos parengtas „100-mečio kartos“ projektas. Šiam projektui finansuoti buvo skirta savivaldybės biudžeto lėšų. Jas S. Mekšėnas galbūt panaudojo prekėms įsigyti iš UAB „Rokdeitoma“, kurią valdo politikui artimas asmuo.

Rugsėjo 11 d. VTEK posėdyje, nagrinėjusiame S. Mekšėno galimus nusižengimus, konstatuota, jog Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narys S. Mekšėnas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų kelis straipsnius. Šis sprendimas buvo priimtas vienbalsiai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

7
Rašyti komentarą

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AntanasKitamSauantanasLitwinas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Antanas
Antanas

Kodėl neparašo,kad šis geradarys pernai „susiveikė“ du sklypus prestižinėje zonoje,kurį jau šiais metais prakalė galimai už 70 štukių,o kiti net kaimynai nežinojo,apie galimybę.Va kaip veikia tautos tarnas…….

Kitam
Kitam

Darbai geri, bet del to vogti niekas neleido

Litwinas
Litwinas

pendelio gero reikia, ne sprigto!!!

Linai
Linai

Nemanau, kad įstatymų pažeidinėjimas gali būti pateisinamas, kad ir kiek daug padaro žmogus. Pablo Escobar irgi darydavo labai daug (išlaikydavo miestus, remdavo žmones, padėdavo vargšams), tačiau tai yra tik bandymas per žmonių papirkimą įgyvendinti savo ambicijas ar siekti tikslo. Pasidomėjus pinigų „plovimo“ schemomis, tampa akivaizdu, kad ir čia GALĖJO būti jie plaunami, bet tai sunku įvertinti, todėl tokie įstatymai leidžiami. Gyvenimą reikia gyventi teisingai ir teisėtai, šiuo atvėju projektas įgyvendintas tik teisingai, tačiau pamirštas teisėtumas, be kurio nesukursime darnios bendruomenės.

Lina
Lina

Gaila, kad tie, kurie nieko nepadarė, skundžia tuos, kurie daro tiek dauuuuuuuug!!! Geriau ateitų ir padėtų nors žolė nu pjaut, o ne tokiais niekniekiais užsiimtų…

antanas
antanas

Butent sis zmogus bent jau daro kazka musu labui, o ne miega posedziu saleje uz musu pinigus…

Sau
Sau

Tikrai daro ir pasidaro sau 😀