J. Kačerausko nuotr.

Svaidėsi įtarimais ir…

Opozicijoje dirbantys politikai žarstėsi įtarimais, esą V. Barauskas kainas didinti nori neproporcingai, reikalavo, kad pateiktų išsamius išlaidų skaičiavimus, kuriais grindžiamas prašymas didinti tarifą.

Verslininkas tarybai dėstė, jog keleivių vežimo įkainiai nedidinti septynerius metus, nors augo kuro, detalių kainos, užmokestis. Tokie motyvai opozicijos neįtikino. Frakcijos „Antano Vagonio komitetas“ narys Algis Čepulis pareiškė, kad nebalsuos už tarifo didinimą, nes iš V. Barausko negavo išsamios sąnaudų analizės, kuri pagrįstų, anot politiko, neproporcingą kainų kėlimą. V. Barauskas iš tribūnos jam atšovė, jog ir A. Čepulis („If draudimo“ bendrovės Šiaurės regiono verslo vadovas – aut past.)  jam prieš kelerius metus nepaaiškino, kodėl bendrovė smarkiai pabrangino automobilių draudimo apslaugą.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Favoritas
Favoritas
2019 1 liepos 10:48

Kelimas nera palonus dalykas visu piniginei, bet skirtumas tarp 1,6 ir 2,5 didziulis, gal ponai baikite politikuoti ir pradekite zmonems dirbti. O ne bandykite juos skiriausti suvedinedami saskaitas vienas su kitu.

Laimis
Laimis
2019 1 liepos 10:27

Nesuprantu logikos, tiksliau ja suprantu, bet labai blogai kai taip daro politikai. Taksiukas vez uz 1.6 eur, autobusu parkas uz 2.4 eur. Ir kad tik suvesti saskaitas su Barausku Cepulis, Girstautas, Tarvydis kad tik galetu atimtu takisuka, kuris veza pigiau, greiciau, kokybiskiau. Ponai Cepuli, Tarvydi, Girstautai ar jums ne geda???? Kituose rinkimuose is Juodupenu jus negausite nei vieno balso uz kenkima zmonems.

ZZ}}{{ZZ
ZZ}}{{ZZ
2019 1 liepos 10:13

O gal Cepulis su Tervydziu patvarkytu Maksimos kainas??? Ten kelia nesustodami. O gal Cepulis nebekels draudimo kainu, o Tervydis savo parduotuves nebekls, nes sukilo pas juos dvigubai. Juokiasi puodas, kad katilas juodas.

Augis
Augis
2019 1 liepos 10:06

Kad If’as rimtai nebedirba girdejau, kad nori uzdaryti sia kontora. Pats Cepulis pastoviai politikuoja, net nesinori uzeiti. Pastoviai sedi Vagonis su dar keliais. Kazkoks piokas ten sedi pastoviai smirdantis.

Zekas
Zekas
2019 1 liepos 10:01

Gerai pasake taksiuko savininkas, jei ne brolis niekam jis nekliuvo virs 20 metu. Bet taip nori suvesti saskaitas Cepulis, Girstautas saskaitas. Jei atims savivaldybe taksiuka, eisime piketuoti prie IF draudimo.

Juozas
Juozas
2019 1 liepos 9:54

Jau kaip IF sukeltos kainos tai ne tas zodis, Juodupieciai siulau nebesidrausti pas Cepuli, jei jis nori atimti is musu taksiuka. O kam netinka dardekite su autobusu parku uz 2,4 Eur, as tai vaziuosiu su mikriuku uz 1,6 eur.

Juodupietis
Juodupietis
2019 30 birželio 22:25

Barausko taksiukas veza daug pigiau, greiciau, kokybiskiau. Tegu Cepulis savo autobusu parka susikisa kur nesueina. Man Tik nesuvokiama kaip buves juodupietis Cepulis taip nemegsta Juodupes zmoniu. Aisku cia visiems Tadukas sugebejo palikti Vagoni su Cepuliu ir Girstautu su dideliu riestainiu, tai sitie net is pykcio pamelynave ir bando visaip ikasti vicemerui. Tadai mes balsais parodeme, kad Juodupe su tavimi.