blank

Palietė ir automobilių sportą

Matas Valiulis – kraštietis ralio lenktynininkas, šturmanas, kurio teigimu, jau galiojantis taršos mokestis palietė ne tik eilinius gyventojus, bet ir automobilių sporto atstovus.

„Taršos mokestis palietė ir mus – birželį registravome savo sportinį automobilį „Mitsubishi Lancer Evo VIII“ ir teko mokėti taršos mokestį. Iš tikrųjų, situacija labai keista ir truputį juokinga, nes tas automobilis per metus keliu važiuoja 10 dienų. Labai džiugu, jog mūsų federacijos prezidentas daug dirba, kad šio mokesčio sportiniai automobiliai nemokėtų, nes kasdien jie nevažinėja gatvėmis. Mūsų automobilis iš gamyklos kažkada išriedėjo jau gana galingas ir jam taikomas didelis taršos mokestis, mokėjome daugiau nei 300 Eur.

Mano nuomone, geriausias taršos mokestis – akcizo mokestis, kurį mokame pirkdami degalus. Kai turi automobilį, kuris sunaudoja 20 l benzino 100 km., tai sumoki daug akcizo mokesčio. Ir nereikia ieškoti kitų būdų, kaip surinkti lėšas, kurti sistemas – žmonės būtų mažiau apkrauti, ir panašiai“, – sakė M. Valiulis.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

aparatas
Subscribe
Informuoti apie
guest
6 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Daiva
Daiva
2021 27 liepos 13:27

Sitas mokestis kuri dabar numato musu protingieji yra ne tarsos o turto.Mokesime kad turime automobili o ne kiek su juo vaziuojame.Tikrai turetu but kuro akcizas nors ir dabar mes ji mokame.Jei ives tai tris mokescius is karto nes musu protingieji kitaip nemoka.O dabar dar pandemija tai sues su kaulais mazas pajamas turincius zmones.Teise gyventi turi tik seimas ir vyriausybe o kiti tik per rinkimus girdimi.

Hansas
Hansas
2021 27 liepos 8:22

Tai jeigu gatve nevažiuoja reiškia gamtos neteršia. Šis lenktynininkas yra sutrenkta galva ir ne vieną kartą. Nuo vieno toks bukas nebūtų.

Egidijus
Egidijus
2021 27 liepos 16:27
Reply to  Hansas

Hansai, pagal tave ir muziejuje stovėdamas automobilis teršia? Atsimerk tamsuoli…

Antanas
Antanas
2021 26 liepos 22:14

OPEG nusprende didinti naftos gavyba

Arvydas
Arvydas
2021 26 liepos 13:51

Apie ką čia?

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2021 26 liepos 18:26
Reply to  Arvydas

Apie grybus ir uogas