Gimtasis Rokiškis Aktualijos Tarpušvenčiu savivaldybės kabinetuose – tuštėjimo metas

Tarpušvenčiu savivaldybės kabinetuose – tuštėjimo metas

Didžiųjų metų švenčių laikotarpiu (tarp Kalėdų ir Naujųjų) dalis darbuotojų išeina atostogų. Šiemet ypač palanki situacija: tarpušvenčiu pasiėmus kelias laisvas dienas, atostogauti galima beveik dvi savaites. Šia galimybe pasinaudojo ir dalis rajono savivaldybės administracijos darbuotojų.

1978
2

dirbs. Skyrių vedėjai derina, kad dėl atostogaujančiųjų darbas nestrigtų. Kai kuriems skyriams, ypač buhalterijai, šiomis dienomis darbo dar daugiau nei įprastai“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas.

Gruodžio 23-iąją laisvadienį buvo pasiėmę 13 darbuotojų, gruodžio 27-ąją tarnyboje nebuvo 14 specialistų.

„Kalėdinių premijų darbuotojai šiemet negavo“, – sakė A. Burnickas. Kalėdinių premijų, arba vadinamojo 13-ojo atlyginimo, rajono savivaldybė darbuotojams nemoka jau kelerius metus.

Pasak direktoriaus, darbuotojams padėkota šventiniame vakarėlyje. Administracija, įskaitant ir seniūnijų darbuotojus, į kalėdinį vakarą rinkosi gruodžio 20 d. Šventėje dalyvavo apie 70 darbuotojų. Prieš šventinių vaišių finansiškai prisidėjo savivaldybės administracija, kitą dalį reikalingos sumos padengė patys darbuotojai.

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Henkavytautas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Prašvilpė tėvo firmą, dabar prauliavos Rokiškio rajoną… Ką mano konservai apie savo vadą, kuris su komuna apsikabinęs…

vytautas
vytautas

Ką reiškia parašymas-finansiškai prisidėjo administracija? Administraciją išlaikome,mes mokesčių mokėtojai ir nenorėtumeme kad pinigai butų naudojami vakarėliams-pramogoms ,tegu ta eilutė vadinasio ir administracijops lėšos.Trali -vali turi būti tik iš asmeninių lėšų ir ne savivaldybės patalpose.