blank
Redakcijos archyvo nuotr.

Tarp šešių kandidatų į Rokiškio mero postą vienintelis milijonierius – verslininkas Irmantas Tarvydis, deklaravęs daugiau kaip 3 mln. eurų turtą.

O bendruose Lietuvos sąrašuose yra net 109 asmenys, deklaravę daugiau nei milijoną eurų turto.

VRK duomenimis, daugiausia milijonierių yra Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos gretose – 19. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į rinkimus kelia 18 milijonierių. Tarp Lietuvos socialdemokratų partijos deleguojamų kandidatų – 14 asmenų, deklaravusių turto už daugiau kaip milijoną eurų. Su Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ į rinkimus eina 13 milijonierių. Su Liberalų sąjūdžiu – 9.

8 milijonieriai kandidatuoja su partija „Laisvė ir teisingumas“. Po 4 milijonierius deleguoja Darbo partija ir Lietuvos regionų partija. Po 3 – Laisvės partija ir politinis komitetas „Vieningas Kaunas“.

Po 2 asmenis, kurie disponuoja daugiau kaip milijono vertės turtu, kelia Liberalų sąjūdžio ir Lietuvos žaliųjų partijos koalicija „Už laisvę augti“, Lietuvos žaliųjų partija, politinis komitetas „Vieninga Plungė“ ir politinis komitetas „Ištikimi Klaipėdai“.

Po 1 milijonierių savo sąrašuose kelia Centro dešinės koalicija (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis, Laisvės partija), Krikščionių sąjunga, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, politinis komitetas „Švari savivalda“, politinis komitetas „Už Druskininkus“”, Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai).

Kandidatų pateiktais duomenimis, daugiausia skolų turi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos regionų partijos ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ kandidatai.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 5 d.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nifnufas
Nifnufas
2023 4 vasario 17:10

Kapitalistas. Kalvio Ignoto gimtinės žmonės gali ir neprabalsuoti.

Jonas
Jonas
2023 4 vasario 14:23

Nuostabu, kad išmanūs ir sėkmingi žmonės savo energiją nori skirti Rokiškio kraštui. Balsuosiu tik už Irmantą ir jo komandą!

Saulius
Saulius
2023 3 vasario 16:41

Negaliu taikstytis su tuo, kad Rokiškio rajonas grimzta vis giliau su tokiu valdymu, koks yra dabar. Ne tam gyvenu čia ir kuriu verslą, ne tam ėjau į politiką, kad ramiai stebėčiau, kas daroma su mylimu kraštu ir jo žmonėmis.


Maximilianas
Maximilianas
2023 3 vasario 19:34
Atsakinėti į  Saulius

Vajė vajė, paverk ir nusišluostyk ašaras su pluošteliu euriukų… 🙁

Rekomenduojami video: