Nuo gėlių – prie mašinų

Praėjusią savaitę mero, socialdemokrato Antano Vagonio iniciatyva savivaldybėje vykdytas tarnybinis patikrinimas dėl rajono vadovo patarėjo, socdemų rajono skyriaus pirmininko Tado Barausko galimo nusižengimo.

Iš pradžių pranešta, jog liepą T. Barauskas už biudžeto lėšas partijos narių poreikiams galėjęs pirkti gėlių. Buvo tikrinamos gegužės, birželio ir liepos mėnesių sąskaitos, bet įtarimai nepasitvirtino. Tad imta tikrinti savivaldybės automobilių nuomos reikalus. Paaiškėjo, jog liepą T. Barauskas tarnybiniu automobiliu vyko į sostinę, bet nerasta jo raštiško prašymo leisti pasinaudoti valdišku transportu.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

azija

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SkaitytojasVarnas varnuiSmalsutisVanduteDievulėliau Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Skaitytojas
Skaitytojas

Dar seni pirdžiai į valdžią braunasi, gana, užsitarnavo poilsį (Saulis ir Velykis)

Varnas varnui
Varnas varnui

Antaniukas bando atsikratyti konkurentais rinkimuose, o žmonelei suveikia papildomas valandas mnokykloje. Jam pačiam reikia tarnybinio patikrinimo.

Smalsutis

Kai tyrimo komisijai vadovauja partijos bičiulis, tai viskas bus puiku ir teisėta. Jei užkliuvo patarėjo išvyka tarnybiniu automobiliu, tai reikia tyrimo, ar teisėtai merą vežiojantis automobilis ne darbo stovi prie vairuotojo namų, o ne savivaldybės garaže.

Smalsutis

Atsakymas Dievulėliau: Yra administracijos direktoriaus įsakymas savivaldybės tinklapyje, kad tam, merą vežiojančiam automobiliui, garažas – stovėjimo vieta yra prie vairuotojo namų prieš šaudyklą.

Vandute
Vandute

Kuriozas visiškas! Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu! Veikit rajono labui, o ambicijas tokio posto atstovams reikia pasilikti sau!

Dievulėliau
Dievulėliau

Tegul būna pradedamas tyrimas dėl mero vairuotojo „smauglio“ mašinos. Pagal instrukcijas ir tvarką, tai tarnybinis automobilis turi būti laikomas garaže, o dabar pas vairuotoją kieme visada stovi ir važinėja asmeniniais reikalais tiek paprastom dienom, tiek savaitgaliais. Tegul meras tyli suraukęs…….