Redakcijos archyvo nuotr.

„Rašau dėl pusseserės, kuri yra onkologinė ligonė. Ji važiavo Rokiškio autobusų parko autobusu ir paprašė vairuotojo sustoti prie jos namų. Ar galėjo vairuotojas, važiavęs maršrutu Rokiškis-Juodupė 9.30 val., paprašius keleivei, sustoti prie jos namų? Ši dar pasakė, kad jos spaudimas labai pakilo. Vairuotojas atsakė: „Aš tau spaudimo nepakeisiu, gali stotelę persikelti…“ Tai kur mes einame? Gal nebūsime pagyvenę, gal nebesirgsime?“, – klausia susirūpinusi laikraščio skaitytoja.

Paprašėme situaciją pakomentuoti laikinai einančią pareigas UAB Rokiškio autobusų parko direktorę Redą Giriūnaitę. Pateikiame jos atsakymą: „Pagal Jūsų pateiktą informaciją, vairuotojas pasielgė teisingai neišleisdamas keleivės pagal jos prašymą. Pagal Keleivių ir bagažo vežimo kelių transporto taisyklių, patvirtintų LR susisiekimo ministro 2011 m. balandžio 13 d. įsakymu Nr. 3-223, V. „Keleivių vežimas“ skyriuje nurodoma: „Keleiviai įlaipinami ir išlaipinami autobusų stotyse ir stotelėse, numatytose eismo tvarkaraščiuose. Sustoti šiose autobusų stotyse ir stotelėse yra būtina. Galinėse ir tarpinėse autobusų stotyse keleiviai išlaipinami atvykimo aikštelėje.“ Dažnai gaunamos pastabos, kad vairuotojai nepaleidžia keleivių, kur jie paprašo, „juk nesunku sustoti“, tačiau nėra pagalvojama, kad, atsitikus nelaimei, šiuo atveju nukentėtų vairuotojas, kad nevykdė savo tiesioginių pareigų. Dėl vairuotojo pastabų apie keleivės sveikatos būklę ir stotelės perkėlimą – toks elgesys yra nekorektiškas. Apgailestaujame dėl patirtų keleivės nemalonumų.“

Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Giedre
Giedre
2024 5 balandžio 10:42

Kas per rasliava “tegul irodymus pateikia irasa”. Gedinga! VAIRUOTOJAS PASIELGE KLAIKIAI zmogui visada butina pagelbeti jei tik gali o vadoves atsakymas gal ir pagal taisykles bet GEDINGAS! Geda ir dar karta geda!

Panemunelietė
Panemunelietė
2024 29 kovo 16:57

Jei turi tokių problemų su sveikata tai būk miela važiuok su kuo kitu kuris galės sustoti kaip kokiai poniai kur ir kada tik panorėjus o autobusas ponia tau ne asmeninis transportas su juo važiuoja ir daugiau žmonių ne tu viena ir jis tau ne stos kaip poniai kur panorėjus taip kad važiuoji su autobusu tai būk miela ir važiuok iki autobuso kelionės tikslo autobusų parko,atsirado gi ponia kaip tam posaky lydekai paliepus man panorėjus nuvežkit iki pat namų aha pasvajok ir praeis,vienu žodžiu šiais laikais žmonių naglumas neišpasakytas,yra tokie patys Panemunelio stoties gyvenvietėje gyvena irgi už ačiū turi nuvežti kada… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 25 Dienos Prieš Panemunelietė
Juokas
2024 2 balandžio 11:28
Atsakinėti į  Panemunelietė

Aš visvien sustočiau ten kur papraše ir padečiau sergančiam žmogui išlipti, galbūt ir pavežčiau nemokamai valstybiniu autobusu iki namų.

Panemunelietė
Panemunelietė
2024 2 balandžio 17:39
Atsakinėti į  Juokas

Siulau tamstai rimtai pasigydyti Rokiškio psichiatrinėje o tada rimtai pamąstyti ką ir kur nesublevyzgojant parašyti o dabar už tokią tamstos nuomonę tik Rokiškio gale vieta tamstai

Paskutinį kartą redagavo 21 Dienos Prieš Panemunelietė
Juokas
2024 29 kovo 10:44

Jeigu aš bučiau šio autobuso vairuotojas, sustočiau ir padečiau moteriškei išlipti.

Adelė
Adelė
2024 29 kovo 13:48
Atsakinėti į  Juokas

Reikia įrodymų ar taip buvo ar ne? visokių žmonių yra,visokio šmeižto, apgaulės,nereikia kliautis kažkokiais parasytais laiškais,reikia tikro,gryno įrodymo,video įrašų ar pan.

Tadas Blinda
Tadas Blinda
2024 30 kovo 10:11
Atsakinėti į  Juokas

o tada paduotum io teisma vairuotoja kad paleidus ne stotelej, eidama namo nusiritai i griovi ir susizalojai? Geras pinigu prasimanymo planas….

Rekomenduojami video: