blank

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad jei oro temperatūra yra 20 laipsnių šalčio ar žemesnė, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali neiti ir vyresni – 6–12 klasių mokiniai.

Tai nustatyta švietimo ir mokslo ministro patvirtintuose 2016–2017 metų bendruosiuose ugdymo planuose. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių, vadinasi, už jas atidirbti nereikia. Taip pat mokinių nereikalaujama pateisinimo už pamokas, praleistas dėl šalčių.

Per šias dienas mokytojai gali konsultuoti mokinius, naudodami elektronines informavimo priemones.

Jeigu į mokyklą atvyksta vienas ar keli mokiniai iš klasės, mokykla turi juos užimti per pamokoms skirtą laiką.

Kaip nustato higienos norma, ikimokyklinio amžiaus vaikai ikimokyklinio ugdymo įstaigoje į lauką auklėtojų gali būti išvedami, kai oro temperatūra siekia iki 12 laipsnių šalčio ir vėjo greitis silpnas – iki 2 metrų per sekundę, arba kai oro temperatūra 8 laipsniai šalčio, o vėjo greitis vidutinis – nuo 2 iki 6 metrų per sekundę.

Sprendimus dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo esant žemesnei nei 20 laipsnių temperatūrai, priima mokymo įstaigos steigėjas.

Eltos inform.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: