blank

Dar didesni interneto greičiai

Technologijoms sparčiai tobulėjant, lėtas internetas liko toli praeityje. Šiais laikais, interneto planai kasmet tobulėja, yra naujinami, įveikiamos įvairios kliūtys, diegiami naujausi technologiniai sprendimai. Šviesolaidinis internetas šiuo atveju – vienas naujausių ir patikimiausių, galinčių puikiai patenkinti tiek bazinius, tiek vidutinius, tiek itin išrankius vartojimo poreikius.

Vienas didžiausių šviesolaidinio interneto privalumų yra dideli greičiai. Taip pat geras praeinamumas pasiekiant nuošalesnes vietoves. Būtent todėl šviesolaidinis internetas puikiai veikia beveik visoje Lietuvos teritorijoje, nors tikslūs jo greičiai priklauso nuo esamų techninių galimybių, kurios ne visur yra vienodos.

Kad ir kokį šviesolaidinio interneto planą pasirinksite, greitesnį ar lėtesnį, galėsite mėgautis neribotu duomenų kiekiu, taip pat nemokamomis papildomomis paslaugomis, lojalumo programomis, papildomu kredito krepšeliu. Viskas sukurta pagal dažniausiai pasitaikančius vartotojų poreikius, kad būtų paprasta, aišku, patogu.

 

Skirtingų planų pasirinkimai

Jūsų dėmesiui pristatomi skirtingi šviesolaidinio interneto planų pasirinkimai, pradedant mažiausiu greičiu, baigiant pačiu didžiausiu. Pagal greitį būtų galima apibūdinti ir naršymo poreikius. Vieniems vartotojams užtenka lėtesnio greičio, kadangi naršymo poreikiai nėra labai išrankūs. Jiems puikiai tiks pigiausi interneto planai iki 100 Mb/s arba 350 Mb/s, kurie leis ne tik pakankamai patogiai naršyti, bet ir sutaupyti.

Vidutinius naršymo poreikius puikiai atitinka 650 Mb/s šviesolaidinio interneto planas. Jis jau kiek brangesnis už bazinius planus. Na ir galiausiai, pats greičiausias šviesolaidinis internetas gali pasiekti net iki 1 Gb/s greitį, priklausomai nuo konkrečios vietovės. Tai geriausias interneto planas, atveriantis neeilines galimybes patiems išrankiausiems vartotojams.

Daugiau apie šviesolaidinį internetą ir jo planus sužinosite: https://splius.lt/sviesolaidinis-internetas/

Užs. R0096

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: