Virginijaus Stumbrio nuotr.

Visi keliai šį savaitgalį veda į Rokiškį, švenčiantį 520-ąjį jubiliejų. Garsios istorijos, architektūros vertybių palikimo, buvusių ir esamų menų, kultūros ir verslų miestą. Kiekviena proga didžiuojamės tuo, kas mūsų kartai išsaugota ir ką sukuriame patys. Bet vertingiausias  kūrinys – ne pastatas, gatvė, žodis, drabužis, o kiekvieno žmogaus gyvenimas. Nes kiekvienas žmogus – miestietis ir svečias  – mūsų miesto gyvasties talentingas skulptorius.

Rokiškio krašto žmones vienija atvira širdis, kuria pulsuojantis jubiliejinis Rokiškis šventėje laukia visų: čia gyvenančių ar sugrįžtančių, mylinčių savo miestą ir jam abejingų, iš visų rajono pakraščių, kaimynų ir užsienio.

Jubiliejais prabėgantis laikas tėra minties judesys. Praeitis ir ateitis – vaizduotėje, o mūsų jėga, visos mūsų erdvės ir galimybės gimsta ir pildosi dabartyje. Jubiliejų švenčiantis Rokiškis tebūna kupinas energijos ir optimistiškos minties, kad kiekviena diena yra stebuklas. Sakoma, ieškant idealiausių sprendimų kartais reikia išdrįst nebijot ir krislelio beprotybės. Švęskime miesto gimtadienį didele širdimi, gera energija ir plačia šypsena. Ji nieko nekainuoja, o daro stebuklus.

Su švente! Rokiškio krašto istorijos ir dabarties metraštininkas „Gimtasis Rokiškis“

vaidiname ž

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie