Šventinėje mugėje bus galima pasigrožėti tautodailininkų dirbiniais ir jų įsigyti. R. Keliuotytės nuotr.

Šiais metais šventinė mugė išsidėstys dviejose vietose. Šventinių dovanų mugė išsirikiuos Nepriklausomybės aikštėje, o mūsų krašto paveldo produkciją siūlantys amatininkai, tautodailininkai – dvaro teritorijoje.

Organizatoriai mugės dalyvius kviečia ne tik prekiauti savo produkcija, bet ir savo prekybos vietą papuošti šventinėmis kalėdinėmis girliandomis ar žaisliukais – įvykis juk neeilinis.

Kaip sakė amatininkų ir tautodailininkų mugės koordinatorė, Rokiškio krašto muziejaus darbuotoja Vilė Sarulienė, bus tikrai į ką pažiūrėti ir ko įsigyti. „Dalyvaus apie 40 amatininkų ir tautodailininkų ne tik iš Rokiškio, bet ir iš Kupiškio, Anykščių, Biržų, Zarasų, Panevėžio, Ukmergės, Vilniaus, kitų miestų. Be abejo, išvysime gerai pažįstamus savo krašto amatininkus ir tautodailininkus, ketina dalyvauti Salų dvaro amatų dirbtuvės, Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla, Kriaunų bendruomenė…“ – pasakoja V. Sarulienė.

Mugės dalyvių šventinėse palapinėse lankytojai ras medaus ir įvairių bičių produktų, žvakių, kulinarinio paveldo produktų – sūrių, duonos, kepinių, mėsos gaminių, veltos produkcijos, siūtų žaisliukų, molinių žaisliukų, molio dirbinių, puodynių, medžio dirbinių, lino pluošto gaminių. Žodžiu, visko, ko geidžia širdis.

Ši mugė veiks nuo 15 iki 20 val.

Papildyti šventinių pirkinių krepšelius bus galima ir Nepriklausomybės aikštėje, kur taip pat vyks kalėdinė prekyba. Pasak šios mugės koordinatorės Rokiškio kultūros centro rinkodaros specialistės Miglės Katinauskienės, čia suvažiuos per 30 dalyvių iš visos Lietuvos. „Bus galima nusipirkti įvairių mielų smulkmenėlių, žaislų, konditerijos, maisto gaminių. Didelę palapinę įsirengs kalėdinių puošmenų prekybininkai. Taigi kalėdinės nuotaikos čia tikrai netrūks“, – sakė M. Katinauskienė.

Ši mugė veiks nuo 13 iki 20 val.

 

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie