Stovyklautojai išbandė gongų garsų terapiją. Organizatorių nuotr.

Atgaiva kūnui ir dvasiai

Tris dienas gamtos apsuptyje bus galima mėgautis poilsiu, sveikuolišku maistu, pirties malonumais, profesionalų vedamomis mankštomis, šiaurietišku ėjimu.

Pasirūpinę kūno sveikata, stovyklautojai dvasinio peno galės semtis kasdien vyksiančiose paskaitose. Apie žolių gydomąjį poveikį, jų panaudojimą kosmetikai, lietuviškų prieskonių gamybą stovyklautojams pasakos Marius Lasinskas,  šeimos santykių lektorius ir psichologas Vaidas Arvasevičius analizuos tėvų ir vaikų santykius. Lektorius, alternatyvios medicinos specialistas ir psichologas Arūnas Maliauskas kalbės apie geros nuotaikos svarbą sveikatai, Ligitas Keraitis kvies pasinerti į gongų garsų terapiją.

Kaip visuomet, antrąjį vakarą stovyklautojai galės mėgautis pirties malonumais, o jiems vadovaus profesionali pirtininkė Nijolė Naugurnaitė. Susipažinę su pirties teorija, sužinoję, kaip ir iš ko patiems susirišti vantas, stovyklautojai gautas žinias galės praktiškai patikrinti sodybos pirtyje.

Rokiškėnai sveikatingumo stovyklas pamėgo

Šias sveikatingumo stovyklas rokiškėnams nuo 2013 metų kasmet organizuoja Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Pasak šio biuro specialistės Laimutės Narbutienės, jos tarp rokiškėnų prigijo ir darosi vis populiaresnės, į jas kasmet atvyksta apie 70 žmonių. Nemaža dalis į stovyklas vyksta kasmet, rekomenduoja jas ir kitiems, todėl žmonės suvažiuoja ne tik iš Rokiškio, bet ir iš kitų rajonų.

Pasak L. Narbutienės, norintys šiemet patekti į sveikatingumo stovyklą, jau dabar turi suskubti ir prisiregistruoti, nes būna, kad visiems norintiems nebelieka vietų.

kasyba

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie