Asmeninio archyvo nuotr.

Iškeitė gimtąjį Kauną

Mintautė Rokiškyje atsidūrė kaip meilės turistė. Vasarą rokiškėnus džiuginusi jogos užsiėmimais, ji nebuvo tikra, kad grįš į gimtąjį miestą. Sprendimą likti Rokiškyje lėmė savęs atradimas.

„Likti čia mane motyvavo tai, kad sėkmingai įkūrėme fermentuoto gėrimo gamybines patalpas, labai sėkmingai susidėliojo ir jogos praktikos – iš rokiškėnų akių mačiau jų norą pasilikti. Taigi užsiėmimų daugėjo, pradėjau vesti paskaitas apie sąmoningumą ir asmeninį augimą, todėl Kaunas taip ir liko aplankomas kartą per kelis mėnesius“, – atradusi savo kelią džiaugiasi pašnekovė.

Dabar mokytoja veda jogą rytais Rokiškyje įsikūrusioje grožio studijoje „My Time“. Vakarinės treniruotės vyksta  J. Keliuočio viešojoje bibliotekoje.

Rinkoje – naujas skonis

Pagrindiniai Mintautės darbai Rokiškyje – jogos praktikos ir fermentuoto gėrimo gamyba. Visai neseniai į rinką buvo paleistas naujas skonis.

„Raido“ – augalinės kilmės gėrimas, kuriame gausu gerųjų bakterijų, tinkamas vartoti kaip prevencija išvengti įvairių sveikatos sutrikimų, o kitiems, jų turintiems, padės pamažu išgyti.

Fermentuotą gėrimo koncentratą patariu vartoti tiems, kurie turi virškinimo problemų, kuriuos kankina žarnyno infekcijos, virusai, skundžiasi alergijomis arba netoleruoja maisto produktų. Gerosios bakterijos gali sumažinti neigiamą organizmui netoleravimo poveikį.“, – produkto privalumais dalijosi Mintautė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: