Visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė. J. Kačerausko nuotr.

„Tep lep“?

Lėšos Visuomenės sveikatos rėmimo specialiajai programai įgyvendinti – iš rajono įmonių mokamo taršos mokesčio (Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos). Tarybai klausimą pristačiusi Visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė politikų egzaminuota dėl finansavimo negavusių bendruomenių projektų bei kodėl dalis šios programos pinigų iškeliauja ne mūsų rajono organizacijoms?

A. Šapokaitė tarybai paaiškino, jog vertinant bendruomenių, švietimo įstaigų, asociacijų pateiktus projektus buvo atsižvelgta į tai, kaip jie atitinka programos pagrindinę idėją – žmonių sveikatinimą. Direktorė sakė, jog dalį projektų atmetė, nes jie parašyti „tep lep“: neturi nieko bendro su sveikatinimu, o lėšos negali atitekti kaimo šventėms ir baliukams.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
astašventaMurkus Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
asta
asta

taip būdavo visada vieniems daug kitiems š…kuo jau jie ypatingai kitaip parašo projekto paraišką nei kiti…kažkaip suderint vieniems bent kiek mažiau o kitiems nors kažkam, priemonėms pvz, kažkaip nesugeba. kas projektus tikrina sau ir pasiskiria…

šventa
šventa

tiesa,kad tik prie „lovio“ ..jei tik sugeba..kodėl gi ne..?Tai „liga“ir ji sunkiai ,manau, pagydoma.

Murkus
Murkus

Daugiau jautrumo kam? Ekskursijoms po Anykščius, savaitgalio kelionėms į Jūrmalą už mokesčių mokėtojų pinigus? Kaimo švenčių finansavimui už mokesčių mokėtojų pinigus. Ačiū Agnei, kad gerbia mūsų, dirbančiųjų, laiką. Ir pagaliau nors kažkas drįso atsispirti klubų klubelių terorizmui. Gaila tik, kad mūsų rinkti tarybos nariai nesupranta, kad valdiškų pinigų nėra. Ir kad dirbantis žmogus aria ne tam, kad nekurių bendruomenių chebrytės projekčiukų dėka atostogas organizuotųsi. O jei ponas Vilimas ir kiti tarybos nariai tokie jautrūs, tai visuomet gali tuos kolektyvus prie jūros, ar į Anykščių lajų taką nuvežti už savus pinigus.

asta
asta

Man atrodo tie klubeliai kaip tik ir gavo.