blank
Visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė. J. Kačerausko nuotr.

„Tep lep“?

Lėšos Visuomenės sveikatos rėmimo specialiajai programai įgyvendinti – iš rajono įmonių mokamo taršos mokesčio (Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos). Tarybai klausimą pristačiusi Visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė politikų egzaminuota dėl finansavimo negavusių bendruomenių projektų bei kodėl dalis šios programos pinigų iškeliauja ne mūsų rajono organizacijoms?

A. Šapokaitė tarybai paaiškino, jog vertinant bendruomenių, švietimo įstaigų, asociacijų pateiktus projektus buvo atsižvelgta į tai, kaip jie atitinka programos pagrindinę idėją – žmonių sveikatinimą. Direktorė sakė, jog dalį projektų atmetė, nes jie parašyti „tep lep“: neturi nieko bendro su sveikatinimu, o lėšos negali atitekti kaimo šventėms ir baliukams.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
asta
asta
2019 6 gegužės 11:47

taip būdavo visada vieniems daug kitiems š…kuo jau jie ypatingai kitaip parašo projekto paraišką nei kiti…kažkaip suderint vieniems bent kiek mažiau o kitiems nors kažkam, priemonėms pvz, kažkaip nesugeba. kas projektus tikrina sau ir pasiskiria…

šventa
šventa
2019 2 gegužės 9:51

tiesa,kad tik prie “lovio” ..jei tik sugeba..kodėl gi ne..?Tai “liga”ir ji sunkiai ,manau, pagydoma.

Murkus
Murkus
2019 29 balandžio 16:29

Daugiau jautrumo kam? Ekskursijoms po Anykščius, savaitgalio kelionėms į Jūrmalą už mokesčių mokėtojų pinigus? Kaimo švenčių finansavimui už mokesčių mokėtojų pinigus. Ačiū Agnei, kad gerbia mūsų, dirbančiųjų, laiką. Ir pagaliau nors kažkas drįso atsispirti klubų klubelių terorizmui. Gaila tik, kad mūsų rinkti tarybos nariai nesupranta, kad valdiškų pinigų nėra. Ir kad dirbantis žmogus aria ne tam, kad nekurių bendruomenių chebrytės projekčiukų dėka atostogas organizuotųsi. O jei ponas Vilimas ir kiti tarybos nariai tokie jautrūs, tai visuomet gali tuos kolektyvus prie jūros, ar į Anykščių lajų taką nuvežti už savus pinigus.

asta
asta
2019 6 gegužės 11:51
Reply to  Murkus

Man atrodo tie klubeliai kaip tik ir gavo.