Vandalai išardė Rokiškio mamų klubo kūrinį – sveikatingumo takelį. L. Dūdaitės nuotr.
Vandalai išardė Rokiškio mamų klubo kūrinį – sveikatingumo takelį. L. Dūdaitės nuotr.

 

Liongino Šepkos parke sveikatinosi ir švietėsi vandalai. Jie nusiaubė Rokiškio mamų klubo įrengtą sveikatingumo takelį: išlaužė jo rėmus, išspardė kankorėžius, giles ir kaštonus. Vandalai naktį po parko žibintais ne tik rūpinosi sveikata, bet ir lavinosi: savaitgalį nebeliko miniatiūrinės bibliotekėlės su visomis knygomis.

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
9 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Enrika Pavilonienė
Enrika Pavilonienė
2016 20 rugsėjo 20:55

Nenorėtume manipuliuoti straipsnio autorės antrašte, naudodami žodį vandalai, tiesiog atsiranda mieste žmonių, kurie nemoka džiaugtis kitų sukurtais gražiais darbais. Jei praeidami pro asmenis, šiukšlinančius aplinką ar kitaip ją naikinančius jų nesudrausminame, tik nusukame žvilgsnį į šalį, o po to savo komentarus talpiname viešojoje erdvėje, vienaip ar kitaip prisidedame prie tų asmenų išreikšdami jiems palaikymą. Kviesčiau nelikti abejingiems, saugią aplinką pradėti kurti nuo savęs, savo artimo kiemo. Pastebėję asmenis, kurie niokoja kuriamą grožį mieste, prašome skambinti telefonu 112, arba (8 698) 75 652 bei galite parašyti elektroninį laišką policijos bendruomenės pareigūnei adresu enrika.paviloniene@policija.lt. Nelikit abejingi ir prisijunkit prie saugios aplinkos kūrimo.

Antanas
Antanas
2016 20 rugsėjo 20:43

O ka jaunimas mato is musu valdzios gero,vien apgaules ,korupcija

Mama
Mama
2016 20 rugsėjo 19:45

Basų kojų takelis vėl veikia 🙂 Kviečiame išbandyti, kas to dar nepadarė.

asssss
asssss
2016 20 rugsėjo 14:44

O kas čia tie bebriniai?

Egle
Egle
2016 20 rugsėjo 13:34

Kai pas zmones nera samoningumo,tada reikia apsistatyt kamerom,gal nors per baimes jausma galima bus kitu zmoniu darba issaugot. Jokios pagarbos kitu zmoniu idetom pastangom,laikui,graziai idejai.

Kibirkstis
Kibirkstis
2016 20 rugsėjo 12:34

Vel bebrinei siaucia?

to litvinui
to litvinui
2016 20 rugsėjo 12:06

Ar nors kartą paskambinai į policiją? manau ėjai ir nusisukai pamatęs

Smalsutis
blankblank
2016 20 rugsėjo 11:34

Policijoje gal mažai vyrų, tai kaip bus tvarka? Vieną dieną toks vaizdelis: Respublikos gatvėje prieš degalinę dvi patrulės iš visų jėgų nutempė apsisisiojusį pagėrusį Zovę į patrulinį automobilį, vargais negalais pasodino ant galinės sėdynės, nuvežė policijos link.

Litwinas
Litwinas
2016 20 rugsėjo 9:16

Nu kiek dar galima kentėti šitų NEžmonių siautėjimus. Kur žiūri kameros! Ar kada nors pareigūnai užsuka vakare į turgelį pravaikyti girtaujantį ir kitaip besisvaiginantį jaunimą? Ar jau laikas steigti miesto savisaugos būrius ir savaip įvedinėti tvarką?