Nidijus Aukštikalnis dalyvaus pirtininkų mėgėjų varžytuvėse. R. Keliuotytės nuotr.

Lankytojų laukia daug naujienų

Parodoje „Sveikatos dienos 2020“ dalyvauja sveikatos priežiūros, gydymo ir reabilitacijos įstaigos ir klinikos, sveikai gyvensenai skirtų gaminių ir paslaugų teikėjai, sveikatos stiprinimui skirtų preparatų gamintojai, darbuotojų saugos ir profesinės sveikatos paslaugų teikėjai bei saugos priemonių darbe gamintojai, atstovai, tiekėjai.

Visoje Kauno „Žalgirio“ arenoje nusidriekė per 120 dalyvių stendų, kuriuose savo srities specialistai pristato įvairias sveikatinimo temas apie reabilitaciją, maisto papildus, medicinos įrangą, darbo saugos priemones, dantų priežiūros priemones, ekologišką kosmetiką, masažus, įvairias terapijas, sveiką mitybą ir dar daugybę sveikatinimo sričių.

Taigi žmonės turėtų suskubti nuvykti į vieną didžiausių sveikatinimo parodų Lietuvoje, kuris tęsis iki vasario 23 d. Parodoje bus galima ne tik sužinoti daug naudingos informacijos, bet ir išbandyti  įvairiausias terapijas.

Pirtininkų būryje – ir mūsų krašto profesionalas

„Gimtojo…“ žiniomis, „Sveikatos dienose“ dalyvaus nemažai kraštiečių. Vienas jų – Rokiškio rajone gyvenantis profesionalus pirtininkas Nidijus Aukštikalnis, kurį bus galima sutikti prie pirtininkų stendo. Nidijus taip pat dalyvaus pirtininkų mėgėjų varžytuvėse. Parodos lankytojai išvys unikalius pasirodymus, kuriuose bus derinamos senovinės lietuviškos pirties procedūros, mūsų pirtyse vietos radusios kitų tautų dvasinės ir fizinės praktikos bei autoriniai elementai.

Greta ŠLIURPAITĖ

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie