Asmeninio archyvo nuotr.

Nusprendė plėsti paslaugas

Rasa Šiaulė žinoma kaip žiemos maudynių entuziastė, sunkiosios atletikos mėgėja, Raudonojo Kryžiaus bei gyvūnų globos savanorė, socialiai aktyvi asmenybė, dar ir viena auginanti tris vaikus. Bet ne visi žino, kad jos pagrindinis užsiėmimas – švaros paslaugų teikimas. Tuo užsiimti ji pradėjo mažne prieš 20 metų gimtojoje Utenoje, kur valė prekybos centrą, paskui tuometinio „Snoro“ banko kioskelius net dešimtyje miestų. Persikėlusi į Rokiškį, Rasa pasiūlė langų valymo paslaugas ir sekėsi visai neblogai, tad nusprendė plėsti paslaugų asortimentą, pradėjo valyti biurus ir namus.

Dabar Rasa gali nuvalyti dulkes, sutvarkyti vonios kambarį, virtuvę, nuvalyti buitinę techniką, nublizginti veidrodžius, išplauti grindis, išdulkinti bei išsiurbliuoti kilimus, kilimines dangas, nuvalyti langus ir vitrinas, išvalyti minkštus baldus. Šiems darbams atlikti turi savo techniką bei priemones.

Kovai su pelėsiais tinka ne kiekviena priemonė

Prieš keletą metų susidomėjo pelėsiais ir kova su jais. Dabartiniai namai ne tik dėl plastikinių langų yra gerokai sandaresni, todėl juose dėl besikaupiančios drėgmės plinta pelėsiai. Jie sergantiems kai kuriomis ligomis, ypač kvėpavimo takų, labai kenkia. Bet kovai su pelėsiais tinka ne kiekviena priemonė. Teko nemažai jų išbandyti, kol rado geriausias ir tinkamiausias. Valymo priemonės, pasak Rasos, yra atskira tema, kuria galima šnekėti labai daug. Jų atsiranda vis naujų, jas norisi išbandyti, vienos tinka vieniems paviršiams, kitos kitiems, tad darbo priemonės šiame versle nuolat kinta.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: