Rokiškyje būsimų orlaivio palydovų – stiuardų atranką vykdė oro linijų bendrovės „GetJet Airlines“ atstovės – Gabrielė Juonytė (kairėje) ir Lina Lukšaitė. J. Kačerausko nuotr.

Griauna mitus

Jauna ir ambicinga kompanija, plečianti savo komandą, nutarė užsukti ir į Rokiškį. „Šiais metais mūsų bendrovė auga dvigubai, tad norime papildomai priimti 100 orlaivių palydovų. Daugumą darbuotojų jau turime, tačiau dar nepasiekėme reikiamo skaičiaus. Todėl rengiame turą po Lietuvą. Norime paneigti mitą, kad šis darbas – tik išrinktiesiems ir būtinai didžiųjų miestų gyventojams. Pastebėjome, jog mažesnių miestų gyventojai nedrąsiai žiūri į šį darbą, sako, tai ne jiems. Pagalvojome, jei mes atvažiuosime pas šiuos žmones ir papasakosime jiems daugiau, galbūt jie pakeis savo nuomonę. Norime, kad kuo daugiau žmonių išgirstų apie mus. Tikimės, jie šiam darbui subręs jei ne dabar, galbūt netolimoje ateityje“, – apie orlaivių palydovų perspektyvas pasakojo bendrovės atstovė Lina Lukšaitė.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EmigrantėSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Emigrantė
Emigrantė
Smalsutis

Interneto paieškoje google surinkite Getjet airlines, tada, nukreipti į rekvizitų tinklapį, atsiliepimuose paskaitykite kokio amžiaus geldomis teks skraidyti.