blank
Savivaldybės nuotr.

Susitikime Jekabpilio apskrities savivaldybės meru Raiviu Ragainiu, savivaldybės tarybos nariais, kultūros ir turizmo padalinių vadovais apžvelgtos sritys, kuriose vėl galima atnaujinti bendradarbiavimą, nutrūkusį pandemijos metu.

Savivaldybių merai aptarė saugumo problemas ir pabėgėlių priėmimo klausimus, išreiškė kategorišką pasmerkimą Rusijos agresijai Ukrainoje ir pabrėžė, kad tarptautinis bendradarbiavimas su Baltarusijos savivaldybėmis (Rokiškis-Pastovys, Jekabpilis-Lyda) bus nutrauktas.

Išvykos dalyviams buvo pasiūlyta aplankyti naujus infrastruktūros projektus, užbaigtus pastaraisiais metais: Jekabpilio 2-ąją vidurinę mokyklą, Jekabpilio sporto halę, Krustpils istorinį muziejų.

Atnaujinto bendradarbiavimo tarp savivaldybių pradžia bus latvių dalyvavimas 2022 m. birželio 23 d. Rokiškyje vyksiančioje jungtinėje Joninių ir Pirčių dienos šventėje. Tikimasi, kad į šventę su savo mobiliomis pirtimis atvyks latvių pirtininkai, šventinėje programoje pasirodys dabar jau artimiausių Rokiškio rajono kaimynų kolektyvas.

Savivaldybės inform. 

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Vaginis
2022 10 kovo 23:12

O kaip bedradarbiavimas su kinija.Juk meras tik apšlakstytas iškart išlekė pirmos kelionės į Kiniją.Ar toliau puosialiajami šilti santykiai? O seimo narys pamenu diskusijoje nepriklausomybės aikštėje vienintelis deklaravo šiltus santykius su putinu.Kaip jams sekasi ,vygdant rinkiminius pažadus?Kiek žinau vienintelė “Daivyda” iš visų Rokiškio verslų atsisakė prisidėti prie paramos Ukrainai?