Neatidus elgesys prie gilių iškastų duobių gali prišaukti sunkių pasekmių. J. Kačerausko nuotr.

Į „Gimtojo…“ redakciją paskambinęs Panevėžio gatvės gyventojas atkreipė dėmesį į nesaugiai „apkasuose“ žaidžiančius vaikus. Anot jo, nei stop juosta, nei tvoros neriboja vaikų laisvės ir šie neria tiesiai į nelaimę. „Dažnai matau darbų vietoje žaidžiančius vaikus. Šie nieko nebijo: nesaugiai laipioja ant suversto žvyro, landžioja prie senų vamzdynų. Iki nelaimės tik žingsnis. Darbo metu net patys darbininkai nespėja visko sužiūrėti, o sudrausminimai nepadeda. Tikiuosi, paviešinus tai, suaugusieji atkreips dėmesį, tėvai paaiškins vaikams, jog šiuose „apkasuose“ nėra saugu“, – nedaugžodžiavo skaitytojas.

AB „Panevėžio energija“ Rokiškio šilumos tinklų rajono viršininko pavaduotojas Evaldas Šapranauskas „Gimtajam…“ sakė, jog šiemet tvarkomi vamzdynai bus atiduoti naudoti, o darbus privalu baigti iki šildymo sezono pradžios – spalio vidurio.

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
vita Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
vita
vita

Nesaugu ne tik apkasuose zaidziantims vaikams, bet ir visiems gyventojams, kadangi visai nepasirupinta kaip patekti is tasko A i taska B. su vezimeliu turejau iseiti i vaziuojama kelio dali, tam kad galeciau patekti iki perejos. Manau uzsakovas turejo apgalvoti, kaip uztikrinti gyventoju sauguma vykdant siuos darbus.