Aleksejus Roščenka: „Kelias – visų, bet jį „Vasaknos“ užsitvėrė ir dar spynom užrakino.“ A. Minkevičienės nuotr.

Piktina savavaldžiavimas

Nesutarimai dėl UAB „Vasaknos“ savavališkai užtverto viešojo kelio  kuriuo naudojasi medžioklės plotus žuvyno teritorijoje turintys medžiotojai bei žvejai, pasiekė piką. Medžiotojai derėjosi su bendrovės vadovybe, bet užtvarai liko užrakinti. Lapkričio pradžioje medžiotojai pagalbos kreipėsi į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Rokiškio skyrių, išdėstė problemą ir prašė išspręsti ginčą. Tačiau nesulaukę sprendimų dėl savivaldybės balanse esančio bendrojo naudojimo kelio, jie praėjusią savaitę kreipėsi pagalbos į „Gimtąjį…“

Neatrakino

„Vienintelį kelią prie valstybinių vandens telkinių „Vasaknų“ bendrovė ėmė ir užrakino. Ten daugybę metų važiuoju žvejot. Privažiuoji – tvora, o ant jos – spyna ir dar raštiškas draudimas. Bandžiau aiškintis, kaip taip galima. Sakė, kad viskas – dėl teritorijos saugumo, kad „Vasaknos“ spynomis saugosi nuo brakonierių. Bendrovės vadovas lyg ir buvo žadėjęs vartus atrakinti, bet neatrakino. Dar sakė, kad medžiotojams davė tų spynų raktus. Bet visiems rajono žmonėms raktų juk nepridalinsi… Bandžiau aiškintis NŽT, kas leido užrakinti viešąjį kelią ir kada spynos bus nuimtos, bet atsakymo negavau“, – problemą dėstė rokiškėnas, žvejas mėgėjas Aleksejus Roščenka, tris dešimtmečius dirbęs neetatiniu rajono aplinkos apsaugos inspektoriumi. Jo įsitikinimu, negali taip būti, kad valstybinius kelius užrakintų, kas panorėjęs.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AmbiciukasAssssREGINA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Ambiciukas
Ambiciukas

Savivaldybės kelių schemoje yra pažymėti ir kiti keliai, kurie užtverti, bet yra žuvininkystės ūkio teritorijoje, ar jie jau išbraukti iš savivaldybės žinios? (nuo Jūžintų kelio pagal Audros upę).
Užgautos ex. įgaliotinio ,,Malevičius & company“ ambicijos, apsaugininkų bendravimas su žvejais tikrai garbės jiems nedaro bei nereprezentuoja UAB ,,Vasaknos“ įvaizdžio.
Gal direktorius galėtų juos pamokyti kultūringo bendravimo su žmonėmis ?

Assss
Assss

Kelias uztvertas, vadinasi ant kelio kažkas kažko pristatė primetė? Šiukšlina? Reikia bausti!!! Jei kiekvienas ponulis ant kelio šiukšlins kur tvarka Lietuvoje? Dėt bauda už siukslunima, varyt technika kad pašalintų esamus trugdzius o siukslintoja bausti ir tegu už tarnybų darbą susimoka.

REGINA
REGINA

jeigu kelias viešas jis privalo būti laisvas visiems ir jei savivaldybe neigali žvejai megėjai patys gali panaikinti neteisetus užtvarus.