blank
J. Kačerausko nuotr.

Kaip sako UAB „Rokiškio pieno gamyba“ filialo Ukmergėje direktorius Vytautas Lapė, tokios parduotuvės atsiradimą lėmė dideli Kauno gatve važiuojančiųjų srautai. „Kauno kelias jau pora metų labai intensyvus. Juo poilsiauti į Zarasus, Anykščius, Ignaliną, Molėtus, Uteną važiuoja bene pusė Kauno. Pagalvojom, o kodėl gi mums neišnaudojus tų srautų ir neįrengus pakelėje patrauklios vietos sustoti? Taip kilo „Sūrio stotelės“ idėja. Tai Lietuvoje populiarios pakelės prekybos kitoks, įdomesnis, variantas“, – sako V. Lapė.

Modernaus dizaino sūrio formos statinys bus maždaug 11 m skersmens. Šalia įrengta automobilių aikštelė, vaikų žaidimų pievutė. Patekus į „sūrio“ vidų, bus galima įsigyti pačios įvairiausios „Rokiškio sūrio“ įmonių produkcijos – nuo kietųjų, pelėsinių sūrių iki šviežių pieno produktų, gaminamų čia pat vietoje, Ukmergės pieninėje. Taip pat čia bus galima pasimėgauti kava.

„Kainos „Sūrio stotelėje“ bus labai patrauklios, rengsime įvairias akcijas, žodžiu, darysime viską, kad būtume įdomūs rinkoje“, – žada V. Lapė.

Jeigu neatsitiks nieko nenumatyto, „Sūrio stotelė“ bus atidaryta birželio 21 d. „Rengsime smagų, net iškilmingą, atidarymą, komunikuosime per socialinius tinklus, šią žinią skleisime plačiai“, – sako V. Lapė ir priduria, kad į atidarymą iš Italijos žada atvykti ir sūrių ekspertas, kūrėjas Angelo Frosio, ne vieną sūrį kūręs Rokiškyje.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments