blank
Geradaris Jokūbas užsuko pas vyrą, kuriam pagelbėjo, kai sušlubavo sveikata. J. Liolienės nuotr.

Jokūbas „Gimtajam…“ pasakojo, kad išvydęs pargriuvusį žmogų net nesudvejojo, jog padėti būtina.

„Paėmiau sesę iš muzikos mokyklos ir bevažiuodamas namo pamačiau, kad šalikelėje susmukęs žmogus. Pagailo ir nusprendžiau jam padėti. Iškart pagalvojau, kad teks iškviesti greitąją, todėl prieš išlipdamas iš automobilio sesei liepiau išsiaiškinti, kokioje būtent gatvėje esame. Pribėgęs prie žmogaus padėjau jam atsistoti, greitosios neprireikė, o kadangi jo namai buvo šalia, palydėjau.

Straipsnį „Gimtojo…“ internetinėje svetainėje man parodė sesuo. Nesitikėjau, kad manęs ieškos, taigi nustebau, tačiau metęs darbus nuvykau pas tą šeimą. Pabendravom, pasijuokėm ir pasidžiaugėme, kad viskas baigėsi gerai“, – pasakojo Jokūbas.

Jis prisipažino, kad jam tai pirma tokia situacija. „Labai malonu, kad komentarai tokie gražūs, ir tėvai didžiuojasi mano poelgiu. Turbūt tai ir yra tėvų indėlis. Žinoma, ir mokytojai moko kultūringumo. Patarčiau ir kitiems nelikti abejingiems, nepravažiuoti ir nenumoti ranka, o padėti žmonėms, kuriems prireikia pagalbos“, – atviravo Jokūbas.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Prodiuseris
Prodiuseris
2021 25 lapkričio 10:20

Kada serijalo trecia dalis?

Daiva
Daiva
2021 24 lapkričio 20:16

Štai ir gražiausias šiuolaikinio jaunimo pavyzdys… kuo daugiau tokių straipsnių ir jaunimo poelgių … paskaičiau ir susigraudinau… ir net nustebau … kiek suaugusiųjų žmonių gal ir dažnai praeina pro šalį su nuomone – girtas … tegu guli, čia pamoka visiems

Ramunė
Ramunė
2021 24 lapkričio 19:37

Ir nesijaudink, Jokūbai, kad tave jaunikliai gali pradėt lazdavot, tu esi šaunuolis ir ant tokių žmonių, kaip tu, laikosi mūsų pasaulis. Didelės sėkmės tau ir tavo šeimai.

Įdomu
Įdomu
2021 24 lapkričio 18:16

Šaunuolis Jokūbas, gražiai išauklėtas. Puikių tėvų, puikus vaikas

EEE
EEE
2021 24 lapkričio 18:01

Šaunuolis!