blank
15min.lt nuotr.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daug kur su pažliugusio sniego provėžomis, taip pat yra slidūs dėl susiformavusio plikledžio, perspėja kelininkai. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje išlieka provėžoti, aplediję, kai kur padengti pažliugusio ar prispausto sniego sluoksniu.

„Kelių priežiūra“ slidžius ir apsnigtus kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų greitį.

Šalyje rytą buvo be kritulių. Oro temperatūra svyravo nuo 3 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną žymesnių kritulių nenumatoma. Daug kur formuosis plikledis, pustys. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, 8–13 m/s. Aukščiausia oro temperatūra nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos, pajūryje – iki 4 laipsnių šilumos.

blank
blank
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments