K. Pabijuto pieš.

Svarstyklės – opozicijos naudai

Kadencijos pradžioje rajono tarybos daugumą sudarė trys politinės jėgos, susibūrusios į koaliciją – socialdemoktarai, „tvarkiečiai ir „darbiečiai“. Tačiau daugumos „buldozeris“ subyrėjo ir rajono vadovas Antanas Vagonis, pernai rudenį metęs jį iškėlusią Socialdemokratų partiją, taryboje liko mažumoje. Prie opozicijoje nuo kadencijos pradžios dirbusių konservatorių, Laisvės sąjungos ir koalicijos „Už laisvę augti“ bei savarankiškai į tarybą patekusio Virginijaus Lukošiūno prisijungus socialdemokratams ir „darbiečiui“ Vidmantui Maželiui, tarybos daugumos svarstyklės pasikeitė.

Opoziciją sudarančių frakcijų (15 narių) parašais sausio pradžioje savivaldybėje įregistruotas sprendimo projektas dėl neeilinės sesijos sušaukimo ir interpeliacijos rajono savivaldybės administracijos direktoriui Valerijui Rancevui. Darbo partiją rudenį palikęs politikas nebeturi politinio užnugario. Tarybos posėdis vyks sausio 23 d. Interpeliacija V. Rancevui – ne vienintelis akmuo po rajono valdžios kaklu.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

kasyba

4
Rašyti komentarą

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PelėdaPetrasSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pelėda
Pelėda

Meras tiesiog išdavė. Dėl savo kailio pardavė tuos, kurie buvo šalia. O dar žemesnio moralinio lygio opozicija tai nupirko. Ne dėl mūsų visų, o tik dėl savo ambicijų, įtakos zonų ir postų. Žiauru…ir jokių perspektyvų rajonui su naujai besiformuojančia dauguma. Drakonas mirė – tegyvuoja Drakonas.

Smalsutis

Seime tai žaidimai smėlio dėžėje nesibaigia.

Petras
Petras

Desinioji opozicija nezino kokiom vertybem atstovauja, nes susidejo su zinomu kontrabandistu is komunistino bloko

Smalsutis

Puikus pavyzdys, kaip nereikia vaidinti, kad tu aukštai, nes gali nukrist žemai.