blank
Kamajų Antano Strazdo gimnazijos nuotr.

Sprendimą lėmė daugumos nuomonė

„Tai nebuvo vienašališkas gimnazijos tarybos nutarimas. Gimnazijos taryba, kurią sudaro lygus mokinių, tėvų ir mokytojų skaičius, tik apibendrino ilgai rinktas mokinių, jų tėvų, gimnazijos administracijos ir gimnazijos tarybos narių nuomones. Sprendimą lėmė daugumos nuomonė. Taip jau būna visose bendruomenėse – tenka atsižvelgti į daugumos siūlymus, todėl mokiniams teks laikytis mokinio aprangos reikalavimų, o tėveliams – pasirūpinti, kad jų būtų paisoma. Tiek gimnazijos administracija, tiek klasių vadovai paviešino tokį mūsų tarybos nutarimą.

Mokiniai kasdien turi dėvėti džinsus (išskyrus plėšytus) ar kelnes (išskyrus sportines) ir tamsius bliuzonus ar megztukus. Šventinė apranga turėtų būti tamsūs džinsai ar kelnės, sijonai ir balti marškiniai bei tamsus švarkas ar švarko tipo megztukas. Ačiū visiems už supratingumą ir pastangas. Tikimės, kad tinkama mokinių apranga bus ne tik geras estetinis mokinių, bet ir visos gražios mūsų gimnazijos įvaizdis“, – gimnazijos tarybos vardu sprendimą gimnazijos puslapyje pristato pirmininkė Jolita Braukylienė.

Penktadienį galima

„Tikrai mokinių nebausime, bet skatinsime. Šiuo metu mokinių klubas ARA kaip tik diskutuoja, kokį skatinimą norėtų gauti klasė, kuri atsakingiausiai laikysis susitarimų dėl aprangos. Taip pat esame susitarę, kad penktadienis yra laisvalaikio aprangos diena, šią dieną tiks ir plėšyti džinsai. Labai džiaugiuosi, kad visi mokiniai, mokinių tėvai pritaria ir supranta, kad susitarimai dėl aprangos reikalingi, o gimnazijos taryba padeda tai įgyvendinti“, – sako gimnazijos direktorė Loreta Grochauskienė.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: