blank
Stasys Meliūnas. A. Minkevičienės nuotr.

– Praėjo kiek daugiau nei 100 dienų, kai Rokiškio rajono mero pareigose dirba Ramūnas Godeliauskas. Kokiu pažymiu įvertintumėt jo darbą?

– Sunku pasakyti. Kad vėliavą miesto pradžioje iškėlė, už tai aukštas balas (juokiasi – aut. past.). Geri žingsniai viešuosiuose ryšiuose: sąžiningai viešina, ką konkrečiai rajonui veikia, kaip ir numatyta veiklos viešinimo sutartyje. Iki šiol už viešinimui skirtus biudžeto pinigus būdavo skleidžiama asmeninė nuomonė apie save ir dergiami oponentai. Omenyje turiu buvusį merą. Kad ir kaip kritiškai žiūrėčiau, negaliu nematyti R. Godeliausko konkrečių žingsnių. Pavyzdžiui, derasi su Vyriausybe dėl atsinaujinančios energijos Kavoliškiui. Dalyvavau tame susitikime, kur idėja buvo pristatyta. Netrukus meras paskelbė apie vizitus į Finansų bei Energetikos ir inovacijų ministerijas, kur buvo aptartas būtent šis klausimas. Taigi matau skirtumų tarp realių pažadų ir fantazijų į Rokiškį atvesti indus…

– Nepasakėte, kokiu pažymiu mero veiklą vertinate…

– Yra dvi pažymio dedamosios dalys. Pastoviąją (politikavimą) įvertinčiau iki 6. Turiu omenyje komandos pasirinkimą ir savivaldybės administracijos vadovų postus. Kabliukas – dėl direktoriaus pavaduotojo Valerijaus Rancevo. Jis praėjusią kadenciją iš direktoriaus pareigų buvo tarybos atleistas kaip netekęs pasitikėjimo pareigūnas. Jį į pavaduotojo pareigas pristatęs meras nesikuklino sakyti, kad prieš V. Rancevą buvo paskleista daug nepagrįstų kaltinimų. Tikėjausi brandesnio mero požiūrio į svarbias pareigas parenkant pareigūną.

Merui pliusas, kad nuo pat pirmųjų darbo dienų konsoliduoja administracijos specialistus, dalykiškai bendrauja su rajono bendruomene, susitikimuose elgiasi garbingai, iš vadovo lūpų nebesigirdi jam oponuojančių partijų žmonių drabstymo. Meras dirba gana pragmatiškai. Taigi kintamąją jo darbo dalį vertinčiau tvirtu septynetu ar kiek aukštesniu balu.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Aš vertintojas
Aš vertintojas
2019 27 liepos 1:21

Varna varnai akies nekerta!! Su…laižys!!!

susirūpinęs
susirūpinęs
2019 26 liepos 11:36

visiškas neišmanėlis

Kodas
Kodas
2019 25 liepos 20:04

Is vienos partijos i kita.

savas
savas
2019 25 liepos 22:06
Reply to  Kodas

Valdžios troškimas

Jonas
Jonas
2019 25 liepos 16:05

1. Juokiausi balsu iš tos dalies, kad “cirko bendruomenė dirba pagal etiškas metodikas”. kas čia per briedai? 🙂
2. Kas jis toks, kad vertintų pažymiu merą?

Henka
Henka
2019 25 liepos 14:06

Opozicija turi pakelti ir paviešinti žinią, kaip ir kodėl buvo sudaryta vadinama taikos sutartis tarp dabartinio meto ir atleistosios iš darbo dar buvusio mero A. Vagonio pagal Darbo Kodekso 60 str. 7 punktą D.Kondratenkienė. Tad darbo daug turi ši opozicija. Lauksime naujų žinių. Sekmės.

Antanas
Antanas
2019 25 liepos 14:01

Gerb. Stasys Meliūnas privalėtų pakelti ir UAB “Rokiškio vandenys” dirbančio R.Velykio klausimą .Kiek gi galima laikyti jį tame duotame poste ? Atleidote, pasigailėjote, išėjo į pensiją, o jis vis dar sėdi. Nejau užmiršo kiek jam buvo duota ir už ką pasėdėti šioje vietoje?