blank
Asmeninio archyvo nuotr.

S. Meliūnas teigė, kad tokį sprendimą priėmė dėl asmeninių priežasčių. „Politikoje reikia daug fizinių, psichologinių, protinių pastangų. Įdedi daug darbo, o matai, kad rezultatas menkas. Manau, kad aš jau per senas politikai, reikia jaunimo – energingo, specialiai pasirengusio politiko keliui. Jei būčiau jaunas, gal ir susigundyčiau profesionalaus politiko keliu, o dabar visos tos pastangos, kompromisinė diplomatija pradėjo veikti sveikatą“, – „Gimtajam…“ sakė politikas.

S. Meliūnas sakė, kad 33 darbo metus atidavė vidaus reikalų sistemai, kur darbas taip pat buvo labai įtemptas, po to – politikai. „Namams, šeimai nelikdavo laiko. O dabar supratau, kad kiekviena diena vis brangesnė, noriu jas leisti šeimoje, su anūkais, kurių turiu du. Džiaugsmas, kad jie auga šalia, Rokiškyje“, – sprendimo motyvus aiškino politikas.

Pagal koalicijos „Už laisvę augti“ sąrašą išrinktą S. Meliūną taryboje turėtų pakeisti Virginijus Lukošiūnas. Paklaustas apie jo įkurtos frakcijos „Vardan Lietuvos“ likimą, kurioje dabar telieka du nariai – Algis Čepulis ir Inga Vagonė – S. Meliūnas teigė, kad frakcija turėtų išlikti, jo vietą galbūt užims V. Lukošiūnas.

Atsisveikindamas politikas redakcijoje paliko kreipimąsi į rokiškėnus:

„Gerbiami rokiškėnai,

priimdamas sprendimą atsistatydinti iš rajono savivaldybės tarybos, širdingai dėkoju už pasitikėjimą manimi, už suteiktus įgaliojimus man atstovauti Jūsų interesams rajono savivaldoje. Nuoširdžiai atsiprašau visų, kurių lūkesčių galbūt man nepavyko pateisinti.

Su pagarba

Stasys Meliūnas.“

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gėda is jo puses
Gėda is jo puses
2022 29 gegužės 19:22

Kaip gi jis nedyngs is politikos kai prisivoge kiek reik ir pajaute kad reik jau eit lauk ir eina tyliai kaip niekur nieko…..

mx1
mx1
2022 27 gegužės 8:50

Sprendimas gerbtinas. Nors, tiesą pasakius, kaip politikas, vargu ar kam įdomus buvo. Asmeniškai man lieka mįslė, kaip tarybinės milicijos mokyklos auklėtinis tapo aršiu konservatoriumi. Gal kas paaiškintų? 🙂

Daiva
Daiva
2022 26 gegužės 19:30

Šaunuolis! Gerbiu žmones, kurie supranta kada reikia oriai ir garbingai užleisti vietą kitiems. Šio politiko pėdomis galėtų žengti ir dar keletas panašaus amžiaus rajono politikų. Sėkmės Stasiui!

Untanas
Untanas
2022 1 birželio 15:29
Atsakinėti į  Daiva

Nesutinku,politikoje reikia ptyrusiu,gyvenimo patirti sukaupusiu zmoniu.Nesakau kad piemenims reikia karves ganyti,bet kaupti patirti ,mokintis ant gyventoju galvu,manau ne vieta.Visi matom is bunickiuko,kai is mokyklos suolo,be jokios patirties tiesiai i valdzia.Todel kenciam visi,kencia rajonas.Senos demokratiijos salyse,jaunimas palaipsniui renkamas,kai tik sukaupia siek tiek patirties.Viska laiko ant peciu solydus politikai.

Rekomenduojami video: