15min.lt nuotr.

Nebėra kaip organizuoti mokymo proceso

Į Jūžintus, pakviesti mokyklos bendruomenės, buvo nuvažiavę rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir savivaldybės Švietimo bei sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis. Vedėjas redakcijai sakė, jog norėjo išklausyti ten dirbančius žmones, o jie ir patys sako, kad „nebėra šansų“. Anot vedėjo, lieka trys jungtinės klasės, ir tikrai ten nevažinės mokytojai. A. Laužadžio teigimu, rugsėjo pirmąją Jūžintuose mokėsi 53 vaikai, tačiau šiandien net tiek nebėra.

Bendruomenei akivaizdu, kad nuo rugsėjo nebeįmanoma organizuoti mokymo proceso, nes beliko vienas pradinių klasių ir du vyresniųjų klasių komplektai. Nors mokykla pagrindinė (pirmos–dešimtos klasės), šiandien joje mokosi tik antrokai–devintokai, nes kitų nėra.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
20 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė2
Nuomonė2
2023 18 vasario 15:25

Manau, kad pone Sinjore gal būtų buve protingiai jeigu būtumėte mandagiai patylėjusi. Kas gėda, o kas ne??? Pamazgas??? Tai kam pamazgas pylėte ant mokytojos V. R.??? Mokytojai, išvardinti ugdo vaikus. O dėl tų mokytojų elgiasio jums negėda??? Manau, jūs viena iš tų išvardytų mokytojų. Mokytojai, ne kaimo bobos kokios mobingą daro. Kaimo boba gerbe save ir taip nesielge su kitu asmeniu nedaro mobingo. O čia jokios pagarbos nebuvo. Gerbiama Mokytoja VIdutė, nesislepia po pseudanimu, bet tiesiai šviesiai pasakė visiems, kas buvo. Ačiū VIDUTEI už drąsą. Pagarba, jums miela mokytoja Vidute. Gerbiama ir mylima mokytoja Vidutė paaiškino mums situacija, kurios mes… Skaityti daugiau »

Romas
Romas
2023 13 vasario 9:45

Nepritariu uždarymui. dar tik steigiami skubos potvarkiais nauji etatai kurikui.

korupcija
korupcija
2023 13 vasario 9:33

Rajono valdžios pastebėjimui apie korupcijos apraišką mokykloje. Mokykla uždaroma, šildymo sezonas ne už kalnų baigsis, tai tegu paaiškina direktoriaus pavaduotoja, kodėl taip staiga buvo sukurtas dar 0,5 etatao kurikui ir įdarbinta lojali darbuotoja? Šiuo metu ir taip ūkinio personalo pagal vaikų skaičių galėtų ženkliai mažiau buti.Tikites išmušti didesnių išeitinių ar turite planą chuliganą.Negi nežtenka 4 darbuotoju kurikų- sargų reikia penkto..

Nuomonė
Nuomonė
2023 13 vasario 16:58
Atsakinėti į  korupcija

Manau, aišku, O ko norėti, kad mokykla neužsidarytų??? Ogi toks valdymas, kaip Kriaunų Stsės. Vienus gerus mokytojus atleido. Kiti geri patys pabėgo. Kas jau kas, o Jūžintiškiai žino, apie ką kalba eina. Vieną rugsėjo pirmąją Jūžintų mokyklos niekas nepamirš, kaip atrodo ,, pagarba ir meilė,, arba vadinasi svetima gėda. Gera Ir daug prisidėjusi prie mokyklos gerovės mokytoja atleista buvo. Nu ką kalbėti, net mikrafono nedavė pakalbėti mokytojai. Atsisveikinti su vaikais ir tėvais. Normalu ??? Vaikai ir tėvai tą mokytoją tikrai myli ir gerbe. Jinai Mokytoja iš didžios raidės.

Vidutė Repšienė
Vidutė Repšienė
2023 15 vasario 22:19
Atsakinėti į  Nuomonė

Labai liūdna kad mokykla uždaroma…Joje virė ir tebeverda nuostabus mokyklinis gyvenimas. Be galo darbštus ir nuoširdus technikinis personalas, kolegos. O aš, manydama, kad ta, komentare minima mokytoja, esu aš(atsiprašau, jei klystu), rašau tik dėl aiškumo, nes iki 2020 m. rugsėjo pirmosios buvau ir aš šios bendruomenės dalis ir, pasibaigus rugsėjo pirmosios šventei, tvirtai apsisprendžiau visiems ištarti “Sudie!”(patikslinu, kad mikrofono man nedavė pradinių klasių mokytoja Vilmantė Mačiežienė, tik muziką norėjo pagarsinti pavaduotoja Neringa Pauliukevičienė), nes jau prieš keletą metų buvau patyrusi siaubingą mobingą iš buvusios pavaduotojos Audronės Gabienės(šiuo metu ji jau Kamajų Antano Strazdo gimnazijos pavaduotoja), o vėliau iš dabartinės Jūžintų… Skaityti daugiau »

Senjorė
Senjorė
2023 18 vasario 9:42
Atsakinėti į  Vidutė Repšienė

Protingi žmonės nepila pamazgų viešai, o ypač to neturėtų daryti mokytojai ar buvę mokytojai. Panašu, kad čia iš tos serijos, kai visi aplinkui blogi, o tik aš viena gera. GĖDA….

Vidutė Repšienė
Vidutė Repšienė
2023 20 vasario 16:24
Atsakinėti į  Senjorė

Gerbiama Senjore, nuoširdžiaii dėkoju už nuomonę, bet ir vėl privalau kai ką patikslinti, kad ateityje nebekiltų bereikalingų nesusipratimų. Visų pirma, tai, kad Jūs supainiojote du visiškai skirtingus dalykus: pamazgų pylimą viešai su mano realios, skausmingai išgyventos situacijos aprašymu su tikrais vardais ir pavardėmis, todėl patvirtinu, kad čia jokio pamazgų pylimo nėra! O antra, tai, kad aplinkui mane vien tik labai geri žmonės, ir, kad aš blogų žmonių savo gyvenime tikrai dar nesutikau… tik esmė tame, kad kartais, kai kurių žmonių poelgiai mano atžvilgiu, manau, kad normaliu žmogaus protu tikrai nesuvokiami. Dėl tos serijos, tai tikrai ta, kur visi idealai, o… Skaityti daugiau »

To Retrospektyva
To Retrospektyva
2023 23 vasario 14:40
Atsakinėti į  Vidutė Repšienė

Apie reketuota ūkininką įsivėlė klaidos tikiuosi esmę supratote.

Retrospektyva
Retrospektyva
2023 23 vasario 14:23
Atsakinėti į  Vidutė Repšienė

O ko tikėtis iš tos pradinių mokytojos. Ar visi pamiršot nepriklausomybės pirmą dešimtmetį, kada Lietuvoje siautė jo tekėti inkai. Kaniūkų kaimo ūkininkui Indrašiui pabanti ant vynio iškarpa iš laikraščio Akistata dar ir dabar primena tą kraupią naktį kada apsimetu šį policininkais gauja įsiveržė į jo namus, reketavo. Pasipriešino ūkininkas ginklų, policija sugavo įsilaužėlių. Jų tarpe ir minimą dabartinė mokytoja. Deja nesutrukdė jei tapti mokytoja, įsidarbinti seniūnijoje. Žmogaus nepakeisi, jei jame nėra atsinešto žmogiškumo, tai jis prasiveržia įvairiais poelgiais. Apie tai rašė ir mūsų rajono laikraštis.

Neringa Pauliukevičienė
Neringa Pauliukevičienė
2023 13 vasario 19:51
Atsakinėti į  korupcija

Kaip suprantu, kreipiamasi į mane. Labai kviečiu užsukti į mokyklą, tikrai atsakysiu į jums rūpimus klausimus. Kalbėti komentaruose su už psiaudonimų besislepiančiomis asmenybėmis kažkaip keista. Bent tikraisiais vardais prisistatytumėt, suprantu, tada nebebus taip drąsu svaidytis pramanais. Mokykloje dar ir skania kava pavaišinsime, tikiuosi, tai nebus dar viena korupcinė apraiška.

Vidutė Repšienė
Vidutė Repšienė
2023 15 vasario 7:24

Kokia beviltiška mokytoja buvot…jau tada, kai mane mokėt, …o dabar…(+ironiška buvusios mokinės, mano buvusios auklėtinės mamos, dabartinės direktorės pavaduotojos Neringos šypsena, rankos kišenėse)…
Žinokit, iš šono geriau matosi.
Tai Neringos Vinciūnaitės – Pauliukevičienės žodžiai, kuriais, beveik niekam negirdint, 2020 m. rugpjūčio 28 d. 15 val. mokytojų kambaryje įvertino mane.
Taigi, trumpai ir aiškiai tuo viskas apie mane ir pasakyta.
Nuoširdus Ačiū jai už tai!
O kadangi kviečiate kažką pokalbiui prie kavos puodelio, tai manau, kad privalau ir aš, kaip tiesioginis liudininkas tame Jūsų susitikime sudalyvauti.
Lauksiu žinutės.

saulius
saulius
2023 12 vasario 15:18

Nuseno Jūžintuose patinai, tai ir palikuonių nebeliko .Į talką bent laiku aukštą ir gražų būtumėte pasikvietę. Dabar jau šaukštai po pietų.

Nuomonė
Nuomonė
2023 11 vasario 8:59

Manau, galvoju ir man įdomu labai. Aš nesuprantu. O jūs? Kaip tos kriaunos su 8vaikais ir 16 darbuotojų. Du metus gyvavo, ir niekas nematė. Matyt apakę buvo visa rajono valdžia, bet kai per tv kalbėt pradėjo praregėjo tuomet, o esmė ta, kad kol viena persona į pensiją neišėjo neuždarė. O čia daugiau vaikų negu 8. Gal valdžia gali paaiškinti. Kodėl tokie dvigubi standartai? Manau, nuo valdžios priklauso viskas.vieniem viskas, kitiems nieko.

Tomm
Tomm
2023 10 vasario 22:14

Mums taip trūksta senelių namų. Tai puiki proga. Ir darbo turės vietiniai. Bet geriau tegu merdi apleistos mokyklos, kam čia vargintis. Tai puiki proga apie kurią rimtai pagalvoti verta.

Nuomonė
Nuomonė
2023 11 vasario 11:14
Atsakinėti į  Tomm

Galvoju, jog turim daug apleistų mokyklų, Lūkštų, Panemunėlio, Suvainiškio, Kriaunų. O kur nors jau yra senelių namai įkurti? O Jūžintuose reikia uždaryti?? Ir įkurti? ? Na Eimutis tikrai būtų kovojas iki galo. Manau, kad Rokiškyje būvęs moksleivių bendrabutis irgi tinka senelių namams, bet niekas nieko ne kure. Laikykitės Jūžintiškiai o gal direktorė galvoja, kad visi važiuos į Kamajus? Oi ne. Galvoju, kad važiuos į Rokiškį moksleiviai.

pensininkas
pensininkas
2023 13 vasario 9:39
Atsakinėti į  Nuomonė

Taigi jau yra ilgalaikės paramos centras Jūžintuose, kai prireikia vieniši čia patalpinami kiek žinau, jei sveikata pablogėja, tai ką dar antrus namus įsteigs. Palaukim rinkimų gal nauji vėjai atpūs

Rita
Rita
2023 14 vasario 18:09
Atsakinėti į  pensininkas

Ten tik 16 vietų buvusiame vaikų darželyje ,o poreikis būtų didesnis.Labai puikūs atsiliepimai apie ten dirbančius..

rokiškis
rokiškis
2023 10 vasario 17:30

Imkit pavyzdy iš Panemunelio uždarytos mokyklos net visi darbuotojai liko dirbt išskyrus mokytojus

Ukininkelis
Ukininkelis
2023 10 vasario 16:26

Čia vyksta tai kai mama(Kamajų gimnazija) atsisako našlaičiu likusio vaiko

Obelis
Obelis
2023 10 vasario 14:13

Į uždarytų mokyklų patalpas reikia kuo greičiau pritraukti indus su skarbonkiu gamyba, taivaniečius su mikroschemų gamyba…

Rekomenduojami video: