blank
J. Kačerausko nuotr.

Licencijuota zumbos instruktore Greta Burbaitė iš Vilniaus šiandien nebeįsivaizduoja dienų be judėjimo ir šokio. ,,Kai atrandi tai, kas tikrai patinka, pavirsta didžiausiu malonumu ir motyvacija. Nekantrauju pasidalinti ta meile su jumis“, – sako G. Burbaitė.

Taip pat susipažinsime su zumbos „fitness“ instruktore iš Vilniaus Viktorija Juknevičiene. Ji neįsivaizduoja savo gyvenimo be šokiu ir sporto. Būdama šešerių, Viktorija pradėjo šokti tautinius šokius, vėliau profesionaliai užsiiminėjo aerobine gimnastika ir tapo daugkartine Lietuvos čempionatų nugalėtoja. Šiuo metu Viktorija veda ne tik zumbos „fitness“, bet ir kitas grupines treniruotes: funkcines, kalanetikos ir pilateso. Viktorija nekantrauja susitikti Rokiškio miesto šventėje ir kartu pajudėti zumbos ritmu.

Dar viena  licencijuota zumbos trenerė – Ernesta Vainauskienė, gyvenanti  skirtingais šokių ritmais: nuo vaikystės išbandžiusi įvairius šokio stilius: liaudiškus, šiuolaikinius, ritminius, aerobiką. Tad jei nori gerai pasilinksminti, išsikrauti fiziškai ir gauti teigiamų emocijų, ateik išbandyti zumbą.

Kūno kultūros ir sporto centras, siekdamas populiarinti bėgimą tarp gyventojų ir kartu pasidžiaugti miesto gimtadieniu, organizuoja bėgimą „Dvaro mylia“. Bėgime kviečiami dalyvauti visi norintieji. Bėgikai startuos Nepriklausomybės aikštėje 12 val., registruotis prie paminklo „Arka“ nuo 11.30 val.  „Dvaro mylia“ – tai 465 m. Pirmieji 520 dalyvių bus apdovanoti atminimo medaliais, trys prizininkai – prizais.

Nenustebk, o pasisveikink ir paspausk ranką Nepriklausomybės aikštėje, prie dvaro ar Respublikos gatvėje sutikęs pažįstamus veidus – net 10 Lietuvos olimpiečių ir kitų garbių sportininkų atvyksta į Rokiškio 520 metų gimtadienį: lengvaatlečiai Romualdas Bitė, Kęstutis Orentas ir Adolfas Aleksiejūnas, plaukikas Robertas Žulpa, irkluotojai Antanas Bagdonavičius, Birutė Šakickienė, Regina Mileckienė, slidininkė Kazimiera Strolienė, barjerinio bėgimo pasaulio rekordininkė Ana Ambrazienė, rokiškėnas boksininkas, 1992 m. olimpinių žaidynių Barselonoje penktosios vietos laimėtojas Gitas Juškevičius. Šie sportininkai kartu su rokiškėnais įveiks dvaro mylią.

Audronė TELŠINSKIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments