Chuliganus pažabojo vaizdo kameros

Kelionės po aikštynus pradžioje bandėme nušauti du zuikius, tad apsilankėme prie Juozo-Tumo Vaižganto gimnazijos esančioje ledo aikštelėje ir visai netoliese įrengtame futbolo dirbtinės dangos aikštyne. Užbėgant už akių, jų aplankėme net tris. Pradžiugino vienas malonus akcentas – visų sporto aikštynų plotai buvo gražiai sutvarkyti ir nušienauti.

Šalia futbolo aikštelės stūkso gražūs treniruokliai, kuriuos ypač pamėgęs ne tik jaunimas, bet ir senjorai. Pats futbolo aikštynas tvarkingas, inventorius nesulaužytas, tačiau nusidėvėjimas jau matyti. Dirbtinė danga metams bėgant praradusi estetinį vaizdą, tačiau sportuoti tikrai netrukdo.

Ledo aikštelė vasaros sezoną „transformuojasi“ – pritaikoma šiltojo sezono sporto šakoms. Čia užtikome besitreniruojantį Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoją ūkio ir aprūpinimo klausimams Saulių Limontą. Jis atostogų metu treniravosi su jam jau įprasta ledo ritulio lazda. Anot S. Limonto, vasarą čia galima puikiai praleisti laiką. Ant dirbtinės dangos įrengta krepšinio lenta su kokybišku stovu. Be to, galima ir lauko tenisą žaisti, tereikia apsilankyti Kūno kultūros ir sporto centre ir paprašyti uždėti tinklą. Ledo ritulio veteranas teigė, jog šie metai ramūs ir chuliganai jau nebesikėsina į sporto inventorių. Pernai buvo atvejų, kai nuo krepšinio stovų dingdavo paminkštinimo apsaugos. Tačiau šie metai ramūs, mat įrengta kamera duoda savo vaisių.

(Daugiau – antradienio „Gimtajame…“)

 

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jonas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
jonas
jonas

kas nemegino pazaisti tik tas gali sakyti jog danga gera, pabandykit pabengiot lauksiu tuomet komentaru. apie dirbtine futnolo danga eina kalba