blank
A. Stanio nuotr.

Visko pradžia

V. Navickienė vakarą pradėjo prisistatydama. Ji – rokiškietė, po dešimties metų mokslų grįžusi ir kurianti gyvenimą gimtajame mieste. Pasak jos, laisvalaikis su knyga – naujas atradimas jos gyvenime.

Klubo idėja kilo spontaniškai, ieškant bendraminčių, su kuriais galėtų padiskutuoti apie perskaitytas knygas, išgirsti rekomendacijų. Deja, nieko panašaus Rokiškyje nebuvo. Idėja Vilija pasidalijo su bendraminčiais ir, sulaukus jų paskatinimo, viskas susidėliojo per kelias valandas.

Įvairios asmenybės ir sprendimai

Pirmajame susitikime dalyvavo aštuoniolika knygų fanatikų. Įvairaus amžiaus ir įvairių pažiūrų žmonės dalijosi savo istorijomis, mintinis ir nuomonėmis. Pasak V. Navickienės, vieniems knyga – laisvalaikio praleidimo būdas, kitiems – savęs ugdymas, tretiems – tiesiog kolekcionavimas. Idėjos autorė tikisi, kad šie susitikimai neapsiribos vien knygomis, bet ir suksis apie žmones, jų bendravimą.

Knygų mėgėjai nusprendė susitikti kartą per mėnesį ir knygas rinktis pagal žanrą, rašytojus, temą ir pan. Tiesa, duota laiko nusistovėti ir apmąstyti, galbūt pasiūlyti kažką kito.

Kitas klubo susitikimas organizuojamas liepos 30 d. 19 val. Vieta dar derinama, tad V. Navickienė siūlo prisijungti prie feisbuko grupės „Rokiškio knygų klubas“, sekti naujienas, ieškoti knygų, keistis jomis ir dalintis mintimis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments