K. Pabijuto pieš.

Frakciją sudaro keturi tarybos nariai, visi jie – neseniai palikę partijas. Trys jų – buvę socialdemokratai: partijos narystės rugsėjyje atsikratęs rajono meras Antanas Vagonis, jam įkandin partijos bilietą padėję Algis Čepulis ir Jūratė Masteikienė. Ji išrinkta naujosios frakcijos vadove.

Trijulę politinių bėglių frakcijoje papildė prie buvusių socdemų prisišliejęs Petras Kažemėkas, po spalio 20 d. vykusių Darbo partijos rajono skyriaus pirmininko rinkimų pasitraukęs iš „darbiečių“ gretų. Politikas sakė, jog partiją paliko ne todėl, kad skyriaus naujuoju pirmininku išrinktas Vidmantas Maželis, o todėl, kad nebemato šios partijos perspektyvų.

Rajono taryboje nuo kadencijos pradžios dirbusi trijų narių Darbo partijos frakcija subyrėjo, nes  buvęs šios politinės jėgos narys Zenonas Viduolis iš pradžių paliko partiją, o vėliau, prisijungęs prie pilietinio judėjimo „Vieningi kartu“, – ir frakciją. Jis iki pirmadienio dar nebuvo pareiškęs, su kuria frakcija taryboje dirbs. Frakcijai sudaryti būtini trys tarybos nariai. Iš nukraujavusios frakcijos likęs V. Maželis taip pat kol kas nežino, prie kurios jungsis.

Taryboje dirba socialdemokratų, „Tvarkos ir teisingumo“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijų, Rokiškio krašto koalicijos „Už laisvę augti“ ir naujoji „Numeris 1“ frakcijos.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
zita
zita
2017 5 lapkričio 21:27

tai bent.. net pavadinimo “nesurezgė” ..kaltas”naujas frakas”..?

Tata
Tata
2017 1 lapkričio 7:50

Nuo lovio sunku atsitraukt.

Rekomenduojami video: