blank

– Kaip kilo idėja surengti paramos vakarą? 

– Šis grupės „TaRuta“ ir draugų turas keliauja po Lietuvą. Džiugu, kad pavyko juos pakviesti į Rokiškį. Prie šio renginio dirbame neatlygintinai, džiugu, jog atsiranda vis daugiau bendraminčių, noriai prisidedančių prie šios iniciatyvos.

Koncertuos Ukrainos folk-rock žanro grupė „TaRuta“ ir Gabija Petrauskaitė. Renginio metu vyks aukcionas – pardavinėsi Serhey‘jaus Razino paveikslą „Sea In Red II“. Renginys nemokamas, tačiau rinksime finansinę paramą Ukrainai, mainais dalindami grupės atributiką aukojantiesiems. Kviečiame visus dalyvauti ir nelikti abejingiems.

– Ar lengvai pavyko susitarti su Krašto muziejumi dėl renginio vietos? 

– Su muziejaus direktorės pavaduotoju Giedriumi Kujeliu kartu kuriame jau ilgą laiką – iškart kreipiausi į jį su šia idėja. Idėja užkabino ne tik Giedrių, bet ir muziejaus direktorę Nijolę Šniokienę. Labai prasminga iniciatyva, neturėjau abejonių, kad pavyks.

– Kam rinksite pinigus?

– Pinigai bus renkami dronams, kurie keliaus į frontą, pirkti. Lietuviai primiršo, atitrūko, kartu su mumis ir dauguma pasaulio šiek tiek prisnūdo. Svarbu justi „pulsą“ ir nuosekliai prisidėti prie paramos Ukrainai, kuri gina ne tik savuosius namus, bet kartu ir mūsų ateitį. Kiekvienas euras bus skiriamas Ukrainos kariuomenės paramai.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: