blank
Gegužinėje (iš kairės): S. Gruoblienė, J. Steniulienė, I. Bražiūnienė, D. Zalubienė, A. Kepalienė, B. Mažylienė, G. Kepalas.

Kalviuose šiais metais jau vyko diskoteka „Devyniasdešimtųjų hitai“, šokiai jaunimui ir gegužinė Joninių proga. Pastaroji, kaip ir pridera, buvo organizuojama po atviru dangumi, prie kaimo tvenkinio, o šokių aikštelę puošė berželiai. Vakaras pradėtas gražiu priminimu apie gegužines, jų kilmę ir tradicijas, su dainomis ir muzika, kuri skambėdavo gegužinėse prieš kelis dešimtmečius.

Kalvių kultūros centro veiklos organizatorius Gintaras Kepalas sako: „Smagu ir kiek neįprasta matyti jaunus žmones, sakančius, kad jie pirmą kartą yra šokiuose, kad šiais laikais tokie renginiai nebevyksta. Mūsų laikais, prisimenu, gyvendavom nuo šokių iki šokių, juos patys organizuodavom. Taip pat tikrai džiugu matyti ir šiek tiek vyresnę kartą, kuri ateina į diskoteką ar gegužinę su gera nuotaika, su daug prisiminimų ir linksminasi iš visos širdies.“ Anot jo, po renginių ryškėjo vienintelė išvada – žmonės nuo jauno iki vyresnio laukia tokių susitikimų, yra išsiilgę bendravimo ir laisvalaikio su muzika bei šokiais.

Matydami didelį susidomėjimą, ne tik iš Kalvių, bet ir iš viso Rokiškio rajono atvykusius dalyvius, vietiniai ir ateityje planuoja įvairiomis progomis organizuoti šokius ar gegužines. Tai stiprina bendruomenę, pritraukia žmones atgal į gimtus kraštus bei atgaivina senas ir kuria naujas tradicijas.

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments