blank
Organizatorių nuotr.

Šeštadienio vakare Kalvių kaime žmonių ir automobilių buvo pilna kaip per atlaidus. Suėjo daug vietinių ir iš Kalvių kaimo kilusių žmonių, kurie čia nebegyvena, bet nuolat palaiko ryšį su Kalviais, čia dar išlikę tėvų sodybos ir jaunystės draugai. Kiti atvažiavo iš Duokiškio, Verksnionių, Kamajų, Juodupės, Rokiškio, net iš Kauno, Utenos. Buvo entuziastų, kurie važinėja po visą Lietuvą ieškodami būtent tokių pramogų. Vakaro pradžioje pasveikinti vardines švenčiantys Gintarai, pabendrauta su seniai matytais draugais. Kalviuose gyvenantys ir šokiuose trypę Edita ir Rimantas Bimbai padovanojo tortą – juostinio magnetofono…

Šokiai prasidėjo vokiečių dueto „Modern Talking“ dainomis, vėliau skambėjo italų muzika, kitų to meto grupių įrašai, o salę apšvietė priešais muzikos aparatūrą pastatytos patobulintos scenos lempos su spalvotais šviesos filtrais.

Kultūrinės veiklos koordinatorius Gintaras Kepalas džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti puoselėtą mintį: „Dėkoju visiems palaikiusiems idėją ir atvykusiems. Seniai kalbėjome, kad reikia atgaivinti šokius, džiaugiuosi, kad prisiruošėme ir susirinkome. Gera buvo matyti šių ir anų laikų draugus, klausytis daug primenančios muzikos.“

Šokiai baigėsi tik paryčiais. Paakinti sėkmės, organizatoriai jau svarsto, kaip tęsti šią idėją. Anot jų, niekur kitur Lietuvoje panašūs šokiai nevyksta.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Obelis
Obelis
2022 17 gegužės 11:59

Geri laikai buvo, nes visi jauni, sveiki ir linksmi buvom, o ne todėl kad tarybiniai laikai. Nesugrįš jau tarybiniai laikai, kad ir labai kažkas ilgisi. Ir ačiū Dievui.

Taporas
Taporas
2022 16 gegužės 22:37

Gošai – Taporas. Tai ar ne prie ruso buvo tie seni geri laikai.

goša
goša
2022 16 gegužės 17:01

puiku kaip senais gerais laikais

plius
plius
2022 16 gegužės 14:46

jai mardobojaus nebuvo tai ne tie laikai