Jolanta Paukštienė. A. Minkevičienės nuotr.

Prie starto – šešetukas

Konkurencija į direktoriaus pareigas buvo didelė – pretendavo net šeši kandidatai, du jų nesurinko minimalaus balų kiekio. Konkurso rezultatams ar vykdymo procedūroms apskųsti – mėnesio terminas. Jeigu skundų nebus, J. Paukštienė bus patvirtinta SPC direktore ir pradės eiti naujas pareigas. SPC direktoriaus postas liko laisvas kovą, kai iš šių pareigų pasitraukė centrui vadovavusi Audronė Kaupienė.

Konkursą laimėjusi J. Paukštienė yra Laisvės sąjungos (liberalų) partijos narė, šios politinės jėgos ji buvo iškelta kandidate Seimo rinkimuose. J. Paukštienė turi pedagoginį išsilavinimą, yra aktyvi visuomeninėje ir politinėje veikloje, vadovauja Obelių gimnazijos jauniesiems šauliams.

Komisija – „importinė“

Pretendentus į SPC direktoriaus pareigas egzaminavo „importuota“ penkių narių komisija: po du atstovus iš Pasvalio ir Radviliškio savivaldybių, vienas – net iš tolimos Plungės.

Prieš konkursą „Gimtojo…“ kalbinti iš kitų rajonų atvykę komisijos nariai buvo nekalbūs. Pasak jų, Rokiškis pakvietė, jų savivaldybės delegavo, todėl ir atvyko. Nė vieno rajono atstovas nepatvirtino, kad ir jų savivaldybėse yra tokia praktika, kai į konkursų komisijas kviečiami žmonės iš kitų šalies rajonų.

Į birželio pabaigoje vykusį rajono Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktoriaus konkurso komisiją buvo atsikviesti atstovai iš Zarasų, Kupiškio ir Biržų savivaldybių. Dėl komisijos „importinių“ narių rajono savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva  tuomet paaiškino, jog taip siekiama konkursų į vadovaujamas pareigas skaidrumo, kad nekiltų abejonių dėl galimų protekcijų.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

bangenis

13
Rašyti komentarą

avatar
13 Comment threads
0 Thread replies
11 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
OBELIETĖOksanaObelietėtimberisLukas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
OBELIETĖ
OBELIETĖ

SVEIKINIMAI, DIDŽIUOJAMĖS MĘS JA , TIK JOS GERUMU SĄŽINYNGUMŲ,DAUG DARBO RYŽTO ĮDĖTA , TIK JOLANTA, GALI SUTVARKYTI OFERAS, KURIOS VYKSTA NETEISĖTAI SOC ROKIŠKIO PARAMOS CENTRE……………

Oksana
Oksana

Noriu paklausti, o kodėl yra trinami komentarai, nepalankūs poniai Paukštienei?

Obelietė
Obelietė

Sveikinu Jolantą. Mano manymu- ji tinkamiausia kandidatė, nes tikrai stengiasi, dirba, mokosi – aktyvi moteris. Ir tikiu, kad ji daugiau padarys, nei tie „protingieji“, kur daug šneka, tik šūdą malti moka, o kaip darbą dirb jau ir pamiršę tikriausia. Sėkmės tau, Jolanta, ir stiprybės.

timberis
timberis

Dar prieš pora mėnesių nesugebėjo Obl gimnazijos konkurse minimalaus balo surinkt, o dabar 95% nu ir pakelk žmogus kompetencijas per toki trumpą laiką, tris kart valio

Lukas
Lukas

mano nuomone, tai politinis G. Girštauto ėjimas – „padėti“ Jolantai užimti biudžetinėje įstaigoje vadovės vietą, kad nekonkuruotų su juo mero rinkimuose.

Nuomonė
Nuomonė

Konkursas aukšto lygio farsas.

Nuomonė
Nuomonė

Konkursas farsas nuo pradžios iki galo.

Rimas
Rimas

Pamenu šią moterį redakcijos organizuotuose debatuose. Ji negalėjo rišliai suregzti minties.

Znaika
Znaika

Dar pries konkursa Paukstiene gyresi, kad Girstautas per Nataska sustatys reikiamus komisijos narius su reikiamais klausimais. Taip ir ivyko.

Raudonasis Velykalnis
Raudonasis Velykalnis

Skubama užkaišioti laisvas vietas partinukais! O kas gi dirbs?

Rinkėjas
Rinkėjas

Sveikinimai Jolantai. Tikrai aktyvus ir visuomeniškas žmogus, tačiau tai nereiškia, kad pats tinkamiausias, iš visų dalyvavusių, kandidatas į šias pareigas. Keistas tas skaidrumo siekimas per „importinius“ komisijos narius. Abejonių jau kelia konkursas į Pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktoriaus pareigas, o dabar dar labiau tos abejonės sustiprėjo. Oi bus sunku įrodyt visuomenei, kad dabartiniai valdantieji patys skaidriausi, konkursai organizuojami skaidriai ir į postus nedeleguojami savi žmonės.

Darbietis
Darbietis

Ir pasibaige vaidintas skaidrumas svarumas. Natasa dar labiau sukisusi rankas i konkursa nei Rancevas. Aisku labai grazi pamoka Rancevui kaip jaustis saziningam zmogui dalyvaujanciam konkurse, kai tu lyg ir pirmas, bet kazkas istraukia zuiki is skrybeles.

Henka
Henka

Visiskas fiasko su konkursu, pasirodo Girstautas sudiktavo Natasai ka pakviesti, o ta sukviete reikiamus zmones. Kodel is Plunges, nes ten meras liberalas, toliau suvaziavo is Pasvalio Girstauto zmogus. Kaip nebuvo skaidrumo taip ir nera. Tokia vidutine moteryte surinko is 20 19 balu. Linksma