Rajono socialdemokratų lyderis Tadas Barauskas sako, jog keli partijos bėgliai skyriui – menkas nuostolis, tik padėjo išsigryninti. Redakcijos archyvo nuotr.
Prie Dirdų

Spruko įkandin…

Praėjusią savaitę iš rajono socialdemokratų skyriaus pasitraukė keletas narių, partiją rugsėjo pabaigoje palikusio mero Antano Vagonio šalininkų. Tarp pabėgėlių – du rajono tarybos nariai, priklausantys 7 mandatus turinčiai valdančiajai socialdemokratų frakcijai: Algis Čepulis ir Jūratė Masteikienė.

Rajono socialdemokratų skyriaus pirmininkas Tadas Barauskas sakė, jog praėjusią savaitę ir šiek tiek anksčiau iš skyriaus pasitraukė apie 10 partiečių. Jų demaršo skyriaus lyderis nenorėjo vertinti, tačiau neslėpė, jog beveik visi pabėgėliai yra partiją palikusio mero šalininkai. Toks dabar jau buvusių partijos bičiulių elgesys skyriaus pirmininko nenustebino, nes kurį laiką tarp mero ir skyriaus lyderio, o tuo pačiu ir tarp jų šalininkų, tvyro įtampa, kuri dar labiau išaugo A. Vagoniui iš mero patarėjų išmetus T. Barauską.

„Man buvo grasinta, kad partiją paskui merą paliks pusšimtis narių. Bet to neįvyko, o 10 partiečių pasitraukimas skyriaus veiklai įtakos neturės. Panašiai toks narių judėjimas vyksta kasmet: vieni išeina, nauji ateina. Kai laimėjau skyriaus pirmininko rinkimus, iš buvusio pirmininko A. Čepulio paveldėjau 390 tikrųjų narių, nes apie 30 buvo tik visiški „popieriniai“. Dabar turime 380 bičiulių, manau, iki metų pabaigos skyriaus sąraše bus 390. Jeigu atvirai, tai skyriaus veiklą vertinu ne pagal narių aritmetiką, o pagal partiečių aktyvumą. Iš partijos paskui merą nepasitraukė didesnė dauguma tarybos narių, priklausančių socialdemokratų frakcijai, taip pat ir rajono įstaigų, įmonių, seniūnijų vadovų. Partijoje liko ir neseniai mero patarėja paskirta Inga Tidikienė“, – skyriuje susiklosčiusią situaciją pakomentavo T. Barauskas.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

25
Rašyti komentarą

avatar
25 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
23 Comment authors
Is gatvesPatarimuiPatarimasVisiemsSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Is gatves
Is gatves

Surinko pinigus tylomis vyr. seselė iš mažas algas gaunančių seselių ir pasveikino D.Kondratenkienę… Ar būta prievartos?

Patarimui
Patarimui

Gal susikisk savo patarimus ir eik pats rimtu darbu daryti. O kai suprasi, kad nei desimtadalio tu darbu negaletum padaryti, tai ir nebepatarinesi…

Patarimas
Patarimas

Patarimas tiek Vagoniui, tiek Popovui. Isejot is partijos. Tai ko taip jums ruputi ta partija? Isejot trenket durimis ir stovit metras nuo ju. Niekaip negalit nueiti. Kodel? kai atsakysit sau patys i si klausima suprasit, kad kiek jus buvot reikalingi socdemams, ir kiek partija buvo reikalinga jums. Ir patarimas: gal pradekit uzsiimti rimtais darbais, nes per tuos beveik tris metus be cirko elementu ir sou darymo taip nieko meras ir nenuveike.

Visiems
Visiems

Patarimas – kuo mažiau susireikšminsite tuo jums patiems bus lengviau. O mums tai giliai dz…

Smalsutis

Gal tie partijos pabėgėliai kurs naują judėjimą skurdui Lietuvoje mažinti?

Diedukas
Diedukas

Skaitau ir juokas ima, nu nors linksmai gyvenam. Geras dalykas ta demokratija, bet kiek jos bijančių. Oi užjudino galinguosius…

Igoris Popovas
Igoris Popovas

Neikertat jus situacijos… As isejau pirmas, o paskui mane ir Vagonis su Cepuliu. Isejau nes negaliu pakesti tustybes, melo, intrigu. Posedziauja partieciai ir pilsto is tuscio i kiaura, meslas. Sedi zmones ir meluoja tiesiai i akis, slykstu. Sutare prezidiume kad pavaduotoju bus vienas, taryboje islenda zmogus is prezidiumo ir sako ir as noriu but pavaduotoju- intrigantai. Tadas su savo zmonemis skaldo skyriu ir valdo. Tik idomu kuo tas valdymas baigsis, ar neliks prie suduzusios geldos

Dievuliukas
Dievuliukas

I.P. kitaip žinomas, kaip „tušonka“ , kad pyškina neigiamus komentarus… Matyt bus štabo vadovas pono V.A.

a.vagonis@post.rokiskis.lt

Paskaičiau jūsų straipsnį ir nesupratau, kas tas audras žadėjo? Ar tai provokacija, kad prakalbėčiau? Kad pakviesčiau partijos bičiulius palikti partiją? Tik tada galima būtų kabėti apie rezultatą. Šiandien gi, kiekvienas žmogus nusprendžia pats kaip ir su kuo jam gyventi.

a.vagonis@post.rokiskis.lt

Paskaičiau jūsų straipsnį ir tik nesuprantu, kas tas audras žadėjo. Ar tai provokacija, kad prakalbėčiau? Kad pakviesčiau partijos bičiulius palikti partiją. Tai tada galima būtų ir kabėti apie rezultatą. Šiandien gi kiekvienas žmogus nusprendžia pats kaip ir su kuo jam gyventi.

Blinda
Blinda

Senieji komunistai pasistate kvaili i pirmininkus, kad atgautu savo postus ir toliau sedetu ir bezdetu nieko neveikdami. Visa menesi is partijos iseidineja aktyviausi nariai, o pirmininkas dziaugiasi, kad apsivale. Nuo ko? Nuo mero, nuo tarybos nariu, nuo pirminiko pavaduotojo. Kokiu kvailiu reikia buti…

Petka
Petka

O prie ko prilipo Anka Pulemiocica?

Gerda
Gerda

Teko kelis kartus su Barausku sneketi, toks simpatiskas, tikrai nevedes?

Anocka
Anocka

Rajone vyko kazkokia apklausa. Klausinejo kas is komunstu svarbesnis. Vagonis maciau buvo tik trecias. Zurnalistai galetu pasidometi, kas cia ko klausineja. Gal provokacijos vyko???

Ziniukas
Ziniukas

Masteikiene laukia kada Cepulis iseis is ifo. Tada zadejo grizti pas socdemus.

Rytis
Rytis

Gaila rinkėjų, kurie balsavo už tokius „politikus“.Nuo kada tokia vožna ir didelė politikė tapo Jūratė M.?Ar ji aplamai supranta ką daro? O tokių rajono taryboje ne viena gražuolė.

Draugas
Draugas

Tadai smegenu turi daugiau uz abu sudejus (A.C ir A. V.) nesivelk i nesamones.

Pazistu
Pazistu

Kantrybes tau Tadai, visada buvai islaikytas ir apgalvoji kiekviena sprendima. Oi jei tave puola vadinasi taves bijo.

Paieska
Paieska

Nevykdo nurodymu. Komunistu vadas pries metus o gal seniau buvo skyriaus ipareigotas susirasti zmona. Tauta nieko nezino. Ar ivykde uzduoti?

Jonas is Juodupes
Jonas is Juodupes

Skyrius dides kontrabandiniu produktu vartotoju saskaita, greit pasieks 1000.

Etatinis
Etatinis

Jusu pirmininkas grynas Vakanalijus Vziatkovičius Kruglodurovas. Paeme valdzia, o ka su ja daryt nezino. Busimas rajono meras- Tadas Barauskas… HA HA HA

Tautietis
Tautietis

Nebego niekas paskui Vagoni ir Cepuli. Tai va ko jie ir verti. Musu pirmininkas maladec apsivale tvarkingai ir graziai nieko nemetydamas, tiesiog parode siu veikeju vieta.

Petras
Petras

Tarp kitko del itakos. Anot kontrabandisto (komunistu vado), kontrabanda nesusilpnes, Juodupe toliau gers ir rukis BELOMORKANAL

Tiesiog
Tiesiog

Tadas džiaugiasi, kad liko mero patarėja. Naivuolis. Manau, kad mero patarėja nepasitraukė iš partijos dėlto, kad norėjo likti. Likti savo pareigose.

Simas
Simas

Partijos pirmininkui su matematika prastai, mano žiniomis iš partijos pasitraukė 20 narių.
Ko gero čia dar ne pabaiga…..