Rajono socialdemokratų lyderis Tadas Barauskas sako, jog keli partijos bėgliai skyriui – menkas nuostolis, tik padėjo išsigryninti. Redakcijos archyvo nuotr.
puodelis

Spruko įkandin…

Praėjusią savaitę iš rajono socialdemokratų skyriaus pasitraukė keletas narių, partiją rugsėjo pabaigoje palikusio mero Antano Vagonio šalininkų. Tarp pabėgėlių – du rajono tarybos nariai, priklausantys 7 mandatus turinčiai valdančiajai socialdemokratų frakcijai: Algis Čepulis ir Jūratė Masteikienė.

Rajono socialdemokratų skyriaus pirmininkas Tadas Barauskas sakė, jog praėjusią savaitę ir šiek tiek anksčiau iš skyriaus pasitraukė apie 10 partiečių. Jų demaršo skyriaus lyderis nenorėjo vertinti, tačiau neslėpė, jog beveik visi pabėgėliai yra partiją palikusio mero šalininkai. Toks dabar jau buvusių partijos bičiulių elgesys skyriaus pirmininko nenustebino, nes kurį laiką tarp mero ir skyriaus lyderio, o tuo pačiu ir tarp jų šalininkų, tvyro įtampa, kuri dar labiau išaugo A. Vagoniui iš mero patarėjų išmetus T. Barauską.

„Man buvo grasinta, kad partiją paskui merą paliks pusšimtis narių. Bet to neįvyko, o 10 partiečių pasitraukimas skyriaus veiklai įtakos neturės. Panašiai toks narių judėjimas vyksta kasmet: vieni išeina, nauji ateina. Kai laimėjau skyriaus pirmininko rinkimus, iš buvusio pirmininko A. Čepulio paveldėjau 390 tikrųjų narių, nes apie 30 buvo tik visiški „popieriniai“. Dabar turime 380 bičiulių, manau, iki metų pabaigos skyriaus sąraše bus 390. Jeigu atvirai, tai skyriaus veiklą vertinu ne pagal narių aritmetiką, o pagal partiečių aktyvumą. Iš partijos paskui merą nepasitraukė didesnė dauguma tarybos narių, priklausančių socialdemokratų frakcijai, taip pat ir rajono įstaigų, įmonių, seniūnijų vadovų. Partijoje liko ir neseniai mero patarėja paskirta Inga Tidikienė“, – skyriuje susiklosčiusią situaciją pakomentavo T. Barauskas.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Rašyti komentarą

25 Komentarai straipsnyje: "Socdemų demaršas: iš žadėtos didelės audros – judesiukas stiklinėje"

Informuoti apie
avatar
Rikiuoti pagal:   Naujausius | Seniausius | Įvertinimą
wpDiscuz