Pirmadienį po snygio miesto aplinkkelis vairuotojams tapo tikru išbandymu – saugiai įveikti posūkį pavyko ne visiems. Šios kelio atkarpos griovyje „prigulė“ ir daugiau automobilių. J. Kačerausko nuotr.

Sniego pragaras

Pirmadienį per kelias valandas iškrito per 20 cm sniego. Tokį sluoksnį išmatavo Nepriklausomybės aikštėje automobilius palikę jų savininkai. Rajono policijos Veiklos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas sakė, jog po 10 val. ėmė plūsti pranešimai apie eismo įvykius bei neišvažiuojamus kelius. Mieste registruoti trys eismo įvykiai, vienas – įskaitinis. Vairuotojai šaukėsi pagalbos iš Obelių, nes miesto centre esančiame žiede strigo ne tik vilkikai, negalėję pakilti į įkalnę, bet ir lengvieji automobiliai. Pastarosiomis dienomis eismas šiame žiede dėl slidžios dangos ir sniego užblokuojamas dažnokai. Policija paragino kelininkus aktyviau prižiūrėti svarbios eismo arterijos žiedą.

J. Kačerausko nuotr.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

eglutė1

4
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AsasvairuotojasPetrasTam Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
vairuotojas
vairuotojas

15 val Rokiškio aplinkelis buvo viename sniege, o čia važiuoja sunkiasvorės, bet jei ir Obeliuose tokia padėtis kur srautas furų tai Rokiškio kelininkai žiauriai turi būt baudžiami.

Petras
Petras

Nemaciau,kad Rokiskio mieste ,,rimtai,, per visa ziema pravalytu kelius,kur resursai?

Tam
Tam

Lyginat sniegą su pragaru????!

Asas
Asas

Druska ir vėl baigėsi nes neprasidėjus 😁😁😁