Laisvės gatvės gyventojai baiminasi: kai kalnai sniego ims tirpti, vanduo apsems jų kiemus. V.Vaitiekausko nuotr.

Gausus sniegas džiugina žiemos pramogų mėgėjus, vaikus, lipdančius senius besmegenius, tačiau kelia ir problemų: gatvėse sustumdytos didžiulės sniego krūvos per atlydį vandeniu tekės gyventojams į namus, sems jų daržus.

Neatsižvelgta į gyventojų poreikius

Su nerimu pavasario atlydžio laukia Rokiškio Laisvės g. gyventojai. Prieš jų gyvenamuosius namus, palei gatvę, sustumdytos didžiulės krūvos sniego luitų. Pasak rokiškėno Vytauto Vaitiekausko, iš pradžių sniegas į krūvas prieš jų namus buvo sustumtas nuo vienos – artimesnės – pusės kelio važiuojamosios dalies. Jau tuomet susidarė kalnai. Maža to, į jų pusę buvo perstumta ir dalis sniego „Nykštuko“ lopšelio-darželio.

„Suprantu, kad reikia nuvalyti kelius ir šaligatvius, tačiau stumdant sniegą visiškai neatsižvelgiama į gyventojų interesus. Mūsų namai yra žemesnėje vietoje, kai sniegas pradės tirpti, tuomet vanduo tekės į mūsų pusę, apsems rūsius, daržus, gadins takelius. Sniegas užterštas, druskuotas pateks į daržus, kur auginame daržoves“, – nerimavo V. Vaitiekauskas.

Vyriškis pasiūlė išeitį: dalį šalia sniego, sustumdyto prie jų namų, pervežti į laukymę prie Medžiotojų ir žvejų draugijos pastato. Ten tirpstantis sniegas nesukeltų jokių problemų.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: