Gausiai pasnigus gyventojai prisimena žiemos linksmybes.

Pačiūžų pamiršti neverta

Spustelėjus šaltukui ir gausiau prisnigus, rokiškėnai skuba ant kalno prie Rokiškio ežero. Pasak miesto seniūno Arūno Krasausko, kalnas būna apšviestas iki pirmos valandos nakties, tad rokiškėnai gali iki vėlumos drąsiai pasivažinėti rogutėmis ar paslidinėti.

Kol ledo aikštelėje tebevyksta statybos, gyventojams neverta pamiršti pačiūžų. Netoli esančioje dirbtinės dangos futbolo aikštelėje išlietas ledas. Ten treniruojasi mažieji ledo ritulininkai, tad labai didelių nuostolių, anot Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro vadovo Augučio Kriukelio, nepatiriama.

„Kol kas mokyklos į mano siūlymą šalia esančiose tokio tipo aikštelėse išsilieti ledą neatsiliepė. Kol vyksta statybos pagrindinėje aikštelėje, šalia rengiame treniruotės, treneriai žada organizuoti vaikams varžybėles. Laukiami ir gyventojai, jie drąsiai gali pačiuožinėti“, – teigė A. Kriukelis

Į Aukštakalnius traukia slidininkai

„Gimtasis…“ pasiteiravo Aukštakalnių kaimo bendruomenės pirmininkės Sigitos Gasiūnienės, ar ant kaimo kalno jau bruzda slidinėjimo mėgėjai. Anot pašnekovės, keltuvas jau veikia, o paslidinėti renkasi ne tik vietiniai, bet ir Rokiškio ar aplinkinių kaimų žmonės. „Savaitgaliais atvyksta daugiau entuziastų, ypač kai geras oras. Tačiau tai daugiau vyrų pramoga, kurią mūsų kaimo vyrai ypač puoselėja“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė.

Pasak S. Gasiūnienės, vakare sutemus kalnas būna apšviestas, tad visiškoje tamsoje pramogauti neteks.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie