blank
A. Stanio nuotr.

„Ne kartą rajone teko šalinti medžius nuo kelio, tačiau mieste to pavyko išvengti – nelūžo nė vienas medis. Miesto šaligatvius visą laiką valė du traktoriukai, o per snygį jiems į pagalbą pasitelkta papildoma technika. Žmonės, prižiūrintys miestą, dirbo visu pajėgumu ir didelių nesklandumų pavyko išvengti. Su situacija susitvarkėme neblogai“, – apie praėjusios savaitės darbus pasakojo miesto seniūnas Arūnas Krasauskas.

Vis dėlto sniego gatvėse gausu, o šaligatviai tampa vis siauresni. „Sniego dar neteko išvežti, jei snigs ir toliau, reikės apie tai galvoti“, – sakė A. Krasauskas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Petras
Petras
2021 2 vasario 10:33

Šaligatviai Širvio, Vilties gatvėse, kur valo valytoja iš 9- aukščio nuvalyti gerai, bet kitur, tai visai blogai, o traktoriukas tai nieko nenuvalo pravažiuoja paviršiumi visą sniegą palieka !

Nagi nagi
Nagi nagi
2021 1 vasario 21:50

Nemažai takelių nevalytų, tik žmonių išvaikščiotų, o šneka apie nuvalytos. Praeikit po miestą pėščiomis ne takeliais prie pagr.kelių, o truputį giliau. Pamatysite,kad joks traktoriukas nebuvo užsukęs. O takeliais į darbą ne dešimt žmonių eina.

zita
zita
2021 5 vasario 15:20
Atsakinėti į  Nagi nagi

baisu..druskos priberta ..pasidarė košė,kurią visi minkome ir batus”graužiame”,o seniūnas gal pėsčias
tik pas”karalių” eina ir nesusipranta ,kad tą košę reikia nustumdyti?

Rekomenduojami video: