blank
Ignalinos rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Kaip „Gimtajam…“ sakė kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, skundai gauti dėl Pagrandžių ir Parokiškės kaimų šunų: vienas dėl neprižiūrimo augintinio, kitas dėl lakstančių palaidų šunų, kurie terorizuoja aplinkinius gyventojus. Pasak seniūnės, skundas dėl Pagrandžių kaimo šuns nepriežiūros nepasitvirtino.

VMVTPD Rokiškio skyriaus vadovas Laimutis Ragaišis „Gimtajam…“ patvirtino, kad skundas dėl šuns nepriežiūros Pagrandžiuose neturi pagrindo. „Kalytė buvo pirkioje, kur nuolat ir gyvena. Labai mylima, prižiūrėta, labai sociali. Jokių smurtavimo refleksų jos elgesyje nepastebėta. Kalytė sučipuota, paskiepyta, iškastruota. Sočiai maitinama, žodžiu, jai nieko blogo negresia“, – komentavo L. Ragaišis.

Kitas skundas gautas dėl trijų palaidų šunų Parokiškės kaime. „Su savininke susisiekėme – ji adekvačiai reaguoja, supranta situaciją, labai išgyvena ir ketina padėtį taisyti. Jos šunys prižiūrimi ir sočiai šeriami, tačiau įpratę gyventi laisvėje, todėl laksto visur. Bet nėra agresyvūs. Savininkė pripažįsta, jog privalo užtikrinti, kad jos augintiniai nekeltų pavojaus ir negąsdintų laisvai lakstydami aplinkinių žmonių. Sutarėme, kad įrengs šunims tinkamą voljerą, kalbėsimės ir dėl šunų ženklinimo. Manau, su savininke pavyks susitarti ir situacija pasikeis“, – teigė L. Ragaišis.

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: