Iš Skemų socialinės globos namų pernai spalyje pradingusį gyventoją  tragiška lemtis ištiko už kelių šimtų metrų esančiame griovyje. Redakcijos  archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

Antradienio ryte – SOS signalas iš Skemų socialinės globos namų. Įstaigos darbuotojas dėl turėtų kontaktų su anykštėnu, kuriam patvirtintas koronavirusas, vakar prieš pietus izoliavosi. Užkrato rizika didžiulė, nes kontaktą turėjęs globos namų darbuotojas įstaigoje dirbo visą savaitę ir turėjo daug kitų kontaktų.

Skemų socialinės globos namai yra ypatingos rizikos zonoje, nes čia globojama 360 negalią turinčių asmenų, dirba 200 darbuotojų. Įstaigos vadovas Gintaras Girštautas apie tai, kad darbuotojas prieš gerą savaitę turėjo kontaktų su anykštėnu, kuriam patvirtintas koronavirusas, su žinojo tik vakar prieš pietus.

„Darbuotojas pasiprašė atostogų, tada ir paaiškėjo, kodėl. Visus 8 darbuotojus, turėjusius su juo kontaktų, skubiai išleidau atostogų izoliuotis. Šiandien 18 val. minėtas darbuotojas vyksta į Panevėžį atlikti testo. Meldžiam Dievą, kad jis būtų neigiamas. Apie turėtą darbuotojo kontaktą su sergančiu asmeniu kol kas niekam nepranešiau, laukiam tyrimo atsakymų“, – dėstė G. Girštautas.

20
Rašyti komentarą

avatar
10 Comment threads
10 Thread replies
14 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
DaivarokisziniukuiZiniukasAnykščiuose Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Daiva
Daiva

nors testas ir neigiamas, bet bendravusieji su juo turėtu vis tik 14 dienų saviizuoliuotis, o direktorius kažkodėl nusprendė kad pakaks 8 dienų??? ir nebijo niekas baudų???????

Ziniukas
Ziniukas

Nesugeba Burnickas dirbti direktoriumi. Cia ne pas teva ukvedziu dirbri ir siuksliu deziu turini rinkti. Nesugeba dirbti strategiskai, su juo blaskosi ir savivaldybes specialistai kai nera aiskiu nurodymu.

ziniukui
ziniukui

Tamstai iki Burnicko išsilavinimo ,,, gebėjimų dirbti strategiškai “net neįsivaizduoji kaip toli . Skemai pavaldūs ministerijai , kuri moka pensijas , pašalpas ir t.t. Skemų direktorius GIRŠTAUTAS ,o Burnickas neturi ant jo jokių galių . Ar dar norėsis rašinėti nesąmones ir šmeižti žmones ?A supratai?

rokis
rokis

Ne direktoriu kaltint reikia ,o asila vairuotoja kuris nuleke i Anykscius keturnedelin kas nebutina buvo ir pakontaktavo su apsikretusiu gimine ir dar Vidury Skemu po to jau saslu pakepe ant kiemo su biciuliais.Dirbant tokioje vietoje zmogus is vis atsipute,tai kas dabar kaltas ir durnas globos namu vairuotojas ar Burnickas.Man rodos ,kad darbuotojas -vairuotojas kuris dirba su sitokios rizikos ligoniais slaistosi bet kur atsiputes .Karantinas visiems vienodas-ar jam atskirai reikia paaiskinti, ar jam vienam cia isimtis.

Marius
Marius

Taigi kad fokusus krėtė ir darbą organizavo, lošdami kortomis, ankstesnė savivaldybės administracija.O šiandien nei šiai administracijai, o tuo labiau p. Burnickui jokių priekaištų nėra. Daro viską, kas reikalinga, kad be blogų pasekmių ir su mažiausiais nuostoliais išgyventume šiomis sąlygomis.

Aprilius
Aprilius

O ko nepapildot straipsnio? Ar KOVID 19 teigiamas jam? Ko niekas, apart Rokiškėlio, nerašo, kad Anykščiuose yra užkrėstų? Kas per VTF?

Anykščiuose
Anykščiuose

Jau 4 atvejai. Šiandien pranešta kad užsikrėtė vyriškio iš Janušavos du vaikai. Užsikrėtusi yra ir dar viena moteriškė.

rokis
rokis

Keturnedelio giminiu susitikimo rezultati-ko ir reikejo tiketis

Mx1
Mx1

360 globotinių ir 200 darbuotojų. Va kur taškomi mūsų mokesčių pinigai. Baisu…

Voriukas
Voriukas

gal kas zino teigiamas testas ar ne?

Drebantis is baimes
Drebantis is baimes

O gydytoja I. Jasiuniene lyg irgi ten dirba, o sesele… reikia tikrinti ir visą polikliniką…

Branys
Branys

Drebėk drebėk,tik į kelnes nepridėk

Marytė
Marytė

O ką galvojo Burnickas, matot darbą organizuoti ne kortom lošti… Ar ir po šitos tragedijos jis toliau fokusus krės. Šalinti.

to Maryte
to Maryte

norintys pasėdėti administracijos direktoriaus kėdėje paprašykite ir tikrai bus leista joje nusiraminti. Turėtų pasakyti ir tai,kad ne jis , o kitas žmogus vadovauja Skemams.Kortas turėkite savo.

Onute
Onute

O Skemai lyg Rokiškio rajone ir liga keliaus po Rokiškio rajoną.

vėzdas
vėzdas

Ale bele proga tai tik ant Burnicko važiuoti. Gal įsimylėjai? Vaikinas ne kolchoznikų vaikis iš inteligentų šeimos tai matyt burlokams kelia alergiją. Lai dirba savo darbą. O dėl viruso tai patys žmonės privalo būti atidesni ir nemarširuoti palei kitus rajonus. Ar Burnickas tam asmeniui kelialapį išdavė, kad jį kaltinate? Žiūrėk ir pačiai po sijonu virusas žiūri. Saugokis Maryte.

pitariu Vėzdui
pitariu Vėzdui

teisingai parašėte. Pridursiu, kad Skemų direktorius yra Girštautas . Visos marytės ir kitokios-utės, -ytės galite rašyti komplimentus jam , tiesioginiam ,viršininkui , o ne Burnickui .

Onute
Onute

Neigiamas testas nieko nereiškia, viskas bus matyti po 2-3 sav.

Birutė
Birutė

Padėk dieve

Voriukas
Voriukas

panasu kad padeda tik labiau visiems uzsikretineti