Home Aktualijos PRANEŠK! naujieną grokiskis.lt: prie šaligatvio – atviras šulinys (ATNAUJINTA)

PRANEŠK! naujieną grokiskis.lt: prie šaligatvio – atviras šulinys (ATNAUJINTA)

1
PRANEŠK! naujieną grokiskis.lt: prie šaligatvio – atviras šulinys (ATNAUJINTA)
Atviras gilus šulinys V. Lašo gatvėje kelia grėsmę praeiviams. L. Dūdaitės nuotr,

„Jau daugiau kaip 2 mėnesiai Lašo gatvėje netoli Rokiškio rajono ligoninės, už Senelių globos namų tvoros prie šaligatvio pastebiu atvirą šulinį. Manau, kad jis nesaugus tiek praeinantiems žmonėms, tiek gyvūnams. Galbūt galite pasidomėti, kas atsakingas už jo sutvarkymą?“ – pranešė „Gimtojo Rokiškio“ interneto svetainės lankytoja Algirda. Ji atsiliepė į redakcijos kvietimą pranešti svarbias žinias rubrikoje PRANEŠK!

Redakcija dėkoja poniai Algirdai už labai svarbią ir aktualią daugeliui rokiškėnų žinią.

Nuvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad judrioje V. Lašo gatvėje, kuria rokiškėnai iš miesto centro eina į rajono ligoninę, Velniakalnio aikštyną ir sodus, iš tiesų yra atviras gilus šulinys. Jis niekaip nepažymėtas, neaptvertas. Vienintelė apsaugos priemonė – per šulinį permesta sausa medžio šaka. Jei į tokį šulinį įkristų neatsargus žmogus ar gyvūnas, pasekmės būtų skaudžios: šulinio gylis, iš pažiūros, viršija porą metrų.

Rokiškio miesto seniūno pavaduotojas Egidijus Žaliauskas, sužinojęs apie 2 mėn. neuždengtą šulinį, pažadėjo tuoj pat juo pasidomėti. „Matyt, bus kažkas dangtį pavogęs. Vien pernai Rokiškyje buvo pavogta 30 dangčių. Šulinys greičiausiai priklauso ne mums. Išsiaiškinsime, kieno jis, ir šeimininkus įspėsime, kad jį sutvarkytų“, – sakė E. Žaliauskas.

Po „Gimtojo Rokiškio“ korespondentės skambučio Rokiškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotojui neprireikė nė valandos išsiaiškinti, kam priklauso šis šulinys. Jis – UAB „Rokiškio vandenys“ nuosavybė. „Pranešėme įmonei, jos atstovai patikino, kad buvo pavogtas naujutėlaitis šulinio dangtis. Po mūsų pranešimo jie iš karto nuvažiavo į V. Lašo gatvę ir šulinį uždengė“, – sakė E. Žaliauskas. Jis patikino, kad šulinys tikrai nebuvo be dangčio du mėnesius. „Prieš kelias dienas seniūnijos darbuotojai toje gatvėje pjovė žolę. Jei šulinys būtų buvęs atviras, jie tikrai būtų pasakę“, – sakė pašnekovas.

Pačias įvairiausias naujienas „Gimtasis…“ ragina pranešti www.grokiskis.lt rubrikoje PRANEŠK! Čia yra galimybė „prisegti“ nuotrauką ar filmuotą siužetą iš „įvykio vietos“. Mieli skaitytojai, laukiame Jūsų informacijos pačios įvairiausios: visomis situacijomis domėsimės, visas aprašysime.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smalsutis
blankblank
2016 27 gegužės 10:18

Atviro šulinio savininko tikriausiai nebus.