blank
Redakcijos archyvo nuotr.

„Situacija negerėja, ją pavadinčiau tragiška. Visoje Lietuvoje atliekų rūšiavimo problema yra didžiulė. Dauguma žmonių vis dar nerūšiuoja. Iš dalies dėl to mūsų įmonė dirba nuostolingai. Konteineriuose vis dar randame žemių, įvairių remonto darbų liekanų, atliekų, kurios turėtų būti išvežtos kitur. Dalis žmonių galbūt nežino, ką reikia rūšiuoti, kur priduoti, o kitiems tai paprasčiausias kelias. Puikus pavyzdys, kaip spręsti problemą, – taros supirkimas. Anksčiau visi pakampiai buvo pilni butelių, vadinamųjų „bambalių“. O dabar? Žmonės už tai gauna pinigus, dėl to besimėtantį butelį gatvėje pastebime vis rečiau. Galbūt reikėtų pagalvoti apie panašias priemones ir kitose rūšiavimo srityse. Kol žmogus negauna naudos, tol ir tvarkos nėra“, – sako AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Vidmantas Maželis.

Išsamiau skaitykite ketvirtadienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
zita
zita
2021 10 balandžio 15:39

labai trūksta sąmoningumo..nerūšiuoja.., o kurie rūšiuoja., “nemokšiškai ” “užkemša” angas . ,Kai trūksta supratimo..kalbėk nekalbėjęs, rezultatas lygus nuliui..Pageidautina ,kad bendro naudojimo konteineriai būtų valomi- dezinfekuojami Trūksta konteinerių tekstilei laikas pagalvoti ir apie maisto atliekas.

mmm
mmm
2021 6 balandžio 21:34

tai gal kaimuose konteinerius rusiavimo isdalinkit o ne maisus kurius lapes ir katinai drasko kai laiku nesurenkat

Selynietis
Selynietis
2021 6 balandžio 19:10

Gal pradekim nuo saves ,rašot: [Dalis žmonių galbūt nežino, ką reikia rūšiuoti, kur priduoti], tai gal reiktu ta kryptim dirbti,o ne nusimetinėt atsakomybe nuo saves. Dar ir dabar neaišku i rušiojamą konteineri galima ne pakuotes plastiką det?

Rita
Rita
2021 6 balandžio 15:37

Tik neverkite, iš rūšiavimo pelno būdavo, ne todėl jūs dirbate nuostolingai, o dabar iš viso bankrutuosite , nes antrinių pakuočių išvežimo konkursą tai “prapylėt” ??

Petras
Petras
2021 6 balandžio 14:58

Kaip rūšiuoti kada pilni konteineriai, kartono, plastiko, bei stiklo. Reikia reguliariai išvežti?