žygeivis bagdonas
Žygeivis S. Bagdonas įsiamžino su jį pasitikusiais rokiškėnais. N. Šulcienės nuotr.

Šeštadienį Nepriklausomybės aikštėje būrelis gyventojų sutiko ilgiausio Lietuvoje pėsčiųjų žygio – „1000 km Širdies žygis“ komandą ir jo žygeivį Saulių Bagdoną. Jo metu tauragiškis apeis net 28 Lietuvos miestus, skatindamas žmones aukoti vėžiu sergantiems vaikams. Pagrindinis idėjos sumanytojas, organizacijos „Aktyvi Tauragė“ vadovas S. Bagdonas sakė, kad žygis skirtas vėžiu sergantiems vaikams.

„Jeigu kiekvienas atsisakytume puodelio kavos ir tuos tris eurus paaukotume mažiesiems ligoniukams, mažai ką prarastume, o vaikams tie pinigai labai reikalingi. Niekas nežinome kada liga gali pasibelsti į mūsų ar mūsų artimųjų namus. Visiems siūlau susimąstyti kaip gyvena šios baisios ligos paliestos šeimos, kaip gyvena tie vaikai. Pagrindinė motyvacija, kuri mane varo į priekį – tai sergančių vaikų šypsenos, žvilgsniai, nuskustos galvytės, kurios akyse man stovi kiekvieną žygio kilometrą. Kai man būna sunku, aš prisimenu tuos vaikus, ir visas kelionės nuovargis, nutrintų kojų skausmas akimirksniu dingsta.“

1

2

Pasak S. Bagdono, pagrindinis žygio tikslas – surinkti kuo daugiau lėšų, kad būtų galima nupirkti vaikams skirtas daugiafunkcines lovytes, kurių dabar labai trūksta.

Aukoti ligoniukams galima skambinant ar siunčiant žinutę trumpuoju numeriu 1418 (auka – 3 eurai) arba aukojant į „Mamų unijos“ sąskaitą Danske banke, LT 517400032266923810, paskirtyje nurodant „Širdies žygis“.

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments