Vitos ir Sauliaus Urbiečių šeimoje – penktasis vaikas, ką tik gimusi globojamų mažamečių sesutė. Šeimos archyvo nuotr.

Juodupiečių Vitos ir Sauliaus Urbiečių šeimoje – naujas įvykis. Savaitgalyje jie iš Šiaulių kūdikių namų parsivežė naujagimę, globojamų mergyčių sesutę.

„Labai ačiū visiems, kurie mums padėjote. Kas daiktais, kas žodžiu, kas palaikymu. Ačiū už Jūsų pagalbą. Trys sesės jau namie“, – asmeninėje feisbuko paskyroje sausio 23 d. naujiena pasidalijo Vita.

Šios sutuoktinių poros, užauginusios du savo vaikus ir 2015 m. nuolatinei globai pasiėmusios dvi socialiai apleistas, skriaudžiamas giminaičių mažyles iš Šiaulių, istoriją „Gimtasis…“ aprašė sausio 21 d. (A. Minkevičienė, „Namai, priglaudę ir sušildę „gegutės“ motinos tryptą angelų vaikystę“).

Praėjusią savaitę Urbiečiai gyveno nežinioje. Jie nekantriai laukė žinios iš Šiaulių apie globojamų mergyčių ką tik gimusią sesutę: kokios bus medikų išvados dėl naujagimės sveikatos, nes įtarta sunkių apsigimimų, kiek laiko naujagimė turės praleisti medikų globoje. Todėl prašė neviešinti žinios, kad jų daugiavaikėje šeimoje greitai atsiras ir penktasis narys.

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nustebusi Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nustebusi
Nustebusi

Jūs – nuostabūs! Kad būtų daugiau tokių šeimų