Sigito Daščioro nuotr.

Ne pirmi metai miesto gimtadienio metu menininkai visuomenei pristato naujas langines. Šie šventiniai metai – ne išimtis. Vasarą keturioliktąjį kartą kūrę puošmenas dar keliems miesto namams, šeštadienį per miesto gimtadienį Rokiškio dailininkų klubas „Roda“ kartu su visuomenine organizacija „Tyzenhauzų paveldas“ jas pristatė visuomenei. Lydimi folkloro kolektyvo „Gastauta“ langinių kūrėjai  naujausius darbus, iki gimtadienio užrištus kaspinais ir „paslėptus“, atvėrė  rokiškėnams Nepriklausomybės aikštėje ir Respublikos gatvėje. Ne vienas pastebėjo, kad šių metų darbai – išskirtinai gražūs. „Aš jau seniau žavėjausi tokiais nuostabiais mūsų miesto dailininkų darbais, na, bet dabar tiesiog nustebau, pamačiusi, kokias gražias langines jie vėl sukūrė“, – rašė internete mūsų skaitytoja Rasa.

Refleksijos

Rokiškio kultūros centre miesto gimtadieniui atidaryta neįprasta paroda „Daiktų refleksijos“. Šios idėjos autorė – neseniai Kultūros centre pradėjusi dirbti buvusi Kriaunų bibliotekininkė Audronė Telšinskienė. Parodoje – daiktai iš asmeninių kolekcijų. Turintys istoriją. Ją lydi spalvos – žalia, geltona, raudona. Tarp eksponatų – ir sena „Anties“ plokštelė, ir maldaknygė, ir aktorės, laukiančios vaidmens, drabužiai bei bateliai, ir visa tai, kas, atrodo, sudėtinga pateikti intriguojančiai ir patraukliai. Tačiau Audronei tai pavyko.

kasyba

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rasa Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rasa
Rasa

As jau seniau zavejausi tokiais nuostabiais musu miesto dailininku darbais, na, bet dabar tiesiog nustebau, pamaciusi, kokias grazias langines jie vel sukure…Puoskite ir toliau savo tokiais nepakartojamais meno kuriniais musu miesta….Sekmes Jums..