blank
Asociatyvi nuotr.

Pasikeitus ministerijos vadovybei buvo atstatydinti politinio pasitikėjimo vadovai, tačiau valstybės tarnautojo statusą turintis A. Aldakauskas liko. „Šiuo metu ypač pabrėžiamas švietimo kokybės klausimas. Jeigu ministerija ne tik deklaruoja šį siekį, bet išties nori imtis realių priemonių, vienas iš pirmųjų veiksmų turėtų būti šiuo metu už švietimo kokybę atsakingo pareigūno atleidimas“, – komentuoja LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas.

Ministras informuojamas, jog šis pareigūnas ne tik vilkino etatinio mokytojų darbo apmokėjimo kūrimą darbo grupėje, bet ir nedemokratiškai koordinavo grupės veiklą, ne kartą politikams ir visuomenei buvo pristatinėjami neva sutarti dalykai (net klastojami protokolai), nors darbo grupėje dėl to sprendimų nebuvo priimta.

„Tai, kad mokytojų darbo apmokėjimo reforma patyrė fiasko, didele dalimi yra A. Aldakausko „nuopelnas“. Seimas ir Vyriausybė buvo nuolat klaidinami informuojant apie teigiamus reformos rezultatus, o pedagoginės visuomenės nepasitenkinimas buvo siejamas su savivaldybių švietimo skyrių, mokyklų direktorių ir mokytojų nekompetencija. Tai destabilizavo padėtį“, – sprendimo siekti pareigūno atleidimo motyvus aiškina LŠDPS pirmininkas.

Anot jo, departamento vadovas ir streiko metu, užuot pripažinęs savo klaidas ir siekęs jas ištaisyti, savo destruktyviais veiksmais derybose, arogantišku bendravimu su mokytojais bei jų klaidinimu provokavo mokytojus tęsti streikus, būti ministerijos patalpose.

Ministrui su raštu taip pat įteiktas švietimo įstaigų darbuotojų, siekiančių, kad A. Aldakauskas būtų atleistas iš užimamų pareigų, sąrašas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Entuziastas
Entuziastas
2019 28 vasario 16:54

Kas čia patyrė fiasko, etatinis atsibuskit.

Rekomenduojami video: